Vara Vuti Cup 2018 võitis võistkond Tuleviku lootus

Taasiseseisvumispäeva eelsel nädalavahetusel 17.-18. augustil toimus Vara staadionil Vara Vuti Cup jalgpallis. Reedel võtsid omavahel mõõtu kuni 16 aastased noored. Võistlusel osales neli võistkonda, kes olid kohale tulnud Kallastelt, Koosalt, Varalt ja Tartust. Võistluse võitis FC Marliivo, II koha saavutas Kallaste juuniorid ja III koha karika võitis FC Demoona, 4. koht sel korral Koosa juunioritele.
Laupäevasel põhivõistlusel osales kaheksa meeskonda. Võistluse võitis Tuleviku lootus, kes eelmisel päeval võistles nime all Marliivo, seega oli sel aastal nendele noortele (Johannes Petmanson, Alan Singh, Maksim Shkitskiy, Danik Vesnuhhov, Mirko Mitt, Tauno Saareleht, Kaimar Saareleht, Ralf Raudik, Erik Kalmus) turniir eriti edukas. Kahe päevaga kaks kirkamat karikat. II koha saavutas Vara vald ning III koha SK 10 meeskond. Parimaks väravavahiks tunnistati Romet Sepp (SK 10), parimaks ründajaks Tarvo Padar (Vara Vald) ning parimaks kaitsjaks Mirko Mitt (Tuleviku Lootus).
Meditsiiniabi jagas kohapeal Vara velsker Oleg Konovalov, mõnusa kõhutäie eest hoolitses Elle Koort. Korraldajad tänavad kõiki võistlejaid meeleoluka päeva eest!
Täpsema ülevaate võistlustest leiab lehelt http://varalaps.ee ja facebookis Vara kooli sõprade seltsi alt.