IX Alatskivi Tänavakossul oli võistlustules rekordarv meeskondi

Traditsioonilisele kooli algust ja tänavakorvpalli hooaja lõppu tähistavale Alatskivi Tänavakoss korvpallivõistlusele registreerus kergelt pilvisel pühapäeva hommikul uue osalejate rekordiga 10 meeskonda. Spordiklubi Juku eestvedamisel toimunud võistlustel loositi osalevad meeskonnad kohapeal kahte alagruppi, pärast kohtusid võistkonnad omavahel  kohamängudes vastavalt alagrupimängude tulemustele. Medalimängudele jõudmiseks vajasid meeskonnad alagrupis kahe parema sekka jõudmist. A-alagrupis suutsid seda läbi võitluslike ja pingeliste mängude teha meeskonnad Põrguvärk ja Uhti Ice ning B- alagrupis meeskonnad Isad ja Quale Sport. Mõlemad poolfinaalid olid väga võrdsed ning napid ühepunktilised võidud suutsid võidu välja mängida ning finaali jõuda Põrguvärk ning Uhti Ice ja pronksmedalite pärast hakkasid heitlema Isad ja Quale Sport ehk alagrupi kaaslased kohtusid medalimängudel omavahel uuesti. Sarnaselt poolfinaalidele kulges ka pronksikohtumine väga tasavägiselt ning napi võidu 8:7 ja kolmanda koha suutis välja mängida meeskond Quale Sport (Oliver Müürsepp, Enn Kuusik, Elari Asi, Taavi Laursoo).
Finaalmängu kulges vastupidiselt ootustele üllatavalt ühepoolselt, kus siis noorem meeskond Põrguvärk suutis juba mängu algusminutitest soliidse vahega juhtima asuda ning eduseisu mängu jooksul käest ei lastud, pigem suurendati eduseisu ning mängu lõpptulemusega 19:8 võitis meeskond Põrguvärk ( Markus Jörgen Paapsi, Joosep Lamp, Henri Sten Vainola, Raiko Kalev) Alatskivi Tänavakossu 2018 võistluselt esikoha ning kuldmedalid. Hõbemedalid teenisid välja ning riputati autasustamisel kaela meeskonnale Uhti Ice (Olari Oidjärv, Veiko Korela, Kristjan Kuldmäe, Martti Uibo).
Parimatele meeskondade panid auhinnad välja Coop Tartu ning Peipsiääre vallavalitsus.
Tänud kõigile osalejatele ning kohtume kõigi varem osalenute ja uute mängijatega juba järgmisel aastal, kui augustikuu lõpus toimub juubelihõnguline 10. Alatskivi Tänavakoss

TULEMUSED
PILDID (Fotod: Viktoria Arro)

Eelmine
Vara Vuti Cup 2018 võitis võistkond Tuleviku lootus
Järgmine
Kallaste staadion võõrustas Peipsiääre valla koolide minispordipäeva

Lisa kommentaar

Email again: