Teist aastat järjest noppis Pala Spordiklubi Peipsiääre valla Suvemängudelt üldvõidu

Pärast kahe aastast pausi võõrustas Alatskivi staadion ja selle ümbrus Peipsiääre valla Suvemänge, mis toimusid laupäeval 4. juulil. Vahelduvalt sooja suveilmaga tuli Alatskivile erinevatel võistlusaladel osalema ligikaudu 180 võistlejat, kes võtsid omavahel mõõtu viie erineva võistkonna koosseisus. Esindatud olid lisaks kohalikele Alatskivi Noortekeskuse ja Spordiklubi võistkondadele veel tiitlikaitsja Pala Spordiklubi, Vara-Koosa, väikese ainult jalgpalli koosseisuga Kolkja.
Kokku võisteldi ja medaleid jagati 10 alal: lühimaajooksud, kaugushüpe, kuulitõuge, maastikuteatejooks, jalgpall, rannavõrkpall, discgolf, visketäpsusvõistlus, rannatennis ning jõu mitmevõistlus.
Võrreldes eelmiste mängudega olid võistkonnad jällegi tublisti kosunud ning võistlejaid ja erinevate spordialadel võistkondi võistles käesoleva aasta suvemängudel tunduvalt rohkem kui eelmistel aastatel. Tänavustel mängudel vägagi eeskujulikult komplekteeritud Pala Spordiklubi võistkond saavutas üldvõidu üsna kindlalt ning viis teist aastat  järjest Peipsiääre valla Suvemängude rändkarika aastaks hoiule. Üldkokkuvõttes, kus arvesse läks 10st võistlusalast 9 parimat tulemust, arvesse ei võetud kõige kehvemat võistkonna tulemust, edestas Pala SK võistkond kaheksa alavõiduga teise koha saavutanud Vara-Koosa võistkonda kokkuvõttes koguni 31 punktiga. Vastavalt saavutas võitja kokku 177 punkti ja Vara-Koosa võistkond teisena 146 punkti. Järgnevate kohtadel olid punktivahed juba väiksemad ning pinge püsis lõpuni ja kolmanda koha punktid teenis Spordiklubi Juku võistkond 141 punktiga ning neljanda kohaga lõpetas Alatskivi Noortekeskuse võistkond, kes saavutas üldtabelis 134 punkti. Viienda koha punktid teenis Kolkja võistkond jalgpallis. Vara-Koosa võistkond saavutas Pala võistkonna poolt üle jäänud esikoha discgolfis ning Alatskivi Noortekeskuse võistkond oli parim visketäpsusvõistlusel.
Järgmise aasta 2021. aasta tali- ja suvemänge saab nüüd huviga ootama jääda, sest tänavuaastase aktiivse osavõtu tõusuga, võib järgmistel mängudel konkurents esikolmiku kohtadele pingelisemaks minna.