Palal selgusid Peipsiääre valla meistrid discgolfis

Kolmapäeva 17. juuni päikselisel ja soojal õhtupoolikul selgusid Palal Peipsiääre valla meistrivõistluste parimad discgolfimängijad. Kolmest etapist koosnenud meistrivõistlustel osales kokku 19 mängijat, enim oli huvilisi rajal meeste võistlusklassis, kus viskeid demonstreerisid kolmel etapil kokku 14 mängijat, naismängijaid osales viie mängija jagu.
Naistest suutis kolmel etapil kaasmängijaid edestada Ave Ots, kellele järgnesid tasavägises heitluses vastavalt Merilin Must ja Mari-Liis Must. Kahel etapil osalenud Anu Ots lõpetas meistrivõistlused 4. kohaga ning Pala etapil osalemisega piirdunud Hanna Anton oli kokkuvõttes viiendal tabelireal.
Meeste võistlusklassis käis meistritiitli nimel natuke pingelisem heitlus, kuid päris pingeliseks siiski ei läinud, pigem sai Pala etapi tulemus otsustavaks hõbedase ja pronksise koha määramisel. Meeste võistlusklassi teenis meistritiitli 2020 aastal Veiko värk, kes kahel esimesel etapil teenis II koha punktid ning kodusel Pala rajal noppis esikoha punktid. Mainitud tõsine punkt-punkti heitlus käis II ja III koha peale, kus Illar Lood ja Renet Eres lõpetasid mõlemad kokkuvõttes võrdselt 48 punktiga. Võrdsete punktide korral saab kolme etapi kokkuvõttes määravaks just viimane Pala etapi tulemus ning see oli parem seekord Illar Loodil, kes lõpetas etapi II kohaga. Renet Eres saavutas Pala etapil 4. koha ning see andis lõppkohaks meistrivõistlustel III koha.
Võistlusklasside esikolmiku kohad omistasid endale ettevõtte Puukujurid poolt valmistatud spetsiifilised discgolfi meistrivõistluste karikad ning lisaks valla sümboolikaga meened.

TULEMUSED  Pala etapp 17.06.20
ÜLDKOKKUVÕTE

Eelmine
Discgolfi meistrivõistluste Alatskivi etapil käis meeste esikohale tihe rebimine