Spordiklubi Juku käsipallipoisid hoiavad rannakäsipallis enne kodust etappi II kohta

Alatskivi käsipallipoisid osalesid laupäeval 23. juulil Viljandis rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste teisel etapil. Kokku osales Viljandis erinevates vanustes 43 võistkonda, 2007 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses mõnusa ilmaga Viljandis osalemas sarnaselt avaetapile kuus võistkonda, nende seas ka Alatskivi spordiklubi Juku võistkond.
Teise etapi mängud kulgesid vägagi tasavägiselt ning esinelikus olid vahe väga-väga väikesed. Alatskivi SK Juku alustas päeva Võru eakaaslaste ning teises mängus TVSK/SK Tapa võistkonna vastu ning võitis mõlemaid vastaseid 2:0. Kolmandas kohtumises mindi vastamisi kohaliku Viljandi SK/Pärnu poiste võistkonnaga ning antud mäng kulges tasavägiselt ning pärast viigilist mängu jäädi vastasele alla "jooksudes" ning tulemuseks 1:2 kaotus. Eelviimases  kohtumises mängiti  Põlva SK 2 võistkonnaga ning sarnaselt kahele avamängule võideti raskes ja samuti tasavägises mängus vastast 2:0. Lõplik Viljandi etapi koht jäi otsustada viimases kohtumises Põlva SK 1 võistkonna vastu. Antud mängu võit oleks tähendanud etapi võitu ja kaotused 1:2 või 0:2 vastavalt etapil II või koguni 4. kohta. Paraku läks käiku just viimane tsenaarium, kus pingelises mängus kaotati Põlvale just 0:2 ning antud tulemus andis kokku tabelisse 7 punkti, mis oli võrdväärne Viljandi SK/Pärnuga. Omavaheline mäng nende vastu, aga kaotati ning seega lõpetati Viljandi etapp 4. kohaga. 
Enne kodust Alatskivi etappi hoiab kokkuvõttes spordiklubi Juku 2007 sünd. poiste võistkond 
rannakäsipalli meistrivõistlustel kinni II kohast. Viljandi etapil Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas mängisid Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Alvar Must, Ruudi Suursild, Ranel Pärn ja Venriko Vulf.
Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste  viimane otsutav etapp toimub Alatskivil 30. juulil.

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Helin Potter)

Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid alustasid rannahooaega väärika etapivõiduga
Järgmine
Noortele jalgpalluritele pronksmedalid Saaremaa Cupilt

Lisa kommentaar

Email again: