Spordiklubi Juku käsipallipoisid alustasid rannahooaega väärika etapivõiduga

Laupäeval 16. juulil algasid Põlva järve ääres tänavused Eesti meistrivõistlused rannakäsipallis, kokku toimub meistrivõistlustel kolm etappi. Vihmaseks avaetapiks registreerus kaheksas vanuseklassis 45 võistkonda.
Alatskivi käsipallipoisid osalesid 2007 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses ning heitliku ilmastikutingimustega oli Põlvas osalemas kuus võistkonda, kes mängisid etapi parima välja selgitamiseks ühe korra omavahel läbi.
Alatskivi SK Juku alustas päeva võõrustajate Põlva SK 2 eakaaslaste vastu võideti mäng 2:0. Teises kohtumises mindi vastamisi Viljandi SK/Pärnu  poiste võistkonnaga ning antud mäng kulges väga tasavägiselt ning pärast mõlema perioodi nappi edu saadi vastase üle võit 2:0. Kolmandas ja neljandas kohtumises alistati samuti mõlemad vastased nii Võru kui ka SK Tapa esindus tulemusega 2:0. Päeva viimane kohtumine kohaliku Põlva SK 1 võistkonna vastu otsustas ka etapi võitja. Etapi esikoha kohtumine toimus tugevas vihmas ning pärast avaperioodi võitu suutsid Juku poisid ka teise perioodi enda kasuks kallutada ehk esikoha kohtumine võideti samuti 2:0. Hea emotsiooni ja pingevaba tegutsemisega platsi peal ei kaotatud Juku käsipallipoisid viies mängus vastastele ühtegi perioodi ning nii teeniti Põlva etapilt väärikas esikoht. Alatskivi spordiklubi Juku võidukas koosseisus osalesid Põlva etapil Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Uku Suursild, Ruudi Suursild, Ranel Pärn, Venriko Vulf ja Kaur Kruusaauk.
Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste järgmine etapp toimub Viljandi järve ääres 23. juulil 

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Helin Potter)

Eelmine
FC Peipsi United Junior osales traditsioonilisel Tammeka Cupil
Järgmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid hoiavad rannakäsipallis enne kodust etappi II kohta

Lisa kommentaar

Email again: