Selgusid Peipsiääre valla parimad discgolfarid

Kolmapäeva 25. mai tuulevaiksel ja kergelt umbses õhus selgusid Alatskivil Peipsiääre valla meistrivõistluste parimad discgolfi mängijad. Kolmest etapist koosnenud meistrivõistlustel osales kokku 14 mängijat, enim oli huvilisi rajal meeste võistlusklassis, kus viskeid erineva tasemega demonstreerisid kolmel etapil kokku 11 mängijat, naismängijaid osales kolm.
Naistest suutis kõigil etappidel parimat viskekindlust näidata Anu Ots, kellele järgnes kokkuvõttes Merilin Must ning pronksmedaliga lõpetas ühel etapil osalenud Merle Kask.
Meeste võistlusklassis käis meistritiitli nimel tavapäraselt pingeline ja tasavägine heitlus. Meistritiitlile pretendeerisd Alatskivil Renet Eres ja Veiko Värk ning pronksmedali eest võitlesid Allar Lamp ja Aivar Puhm. Kahte viimast jäi lõpptabelis lahutama ainult üks punkt ning edu III koha teenis stabiilselt kõigil kolmel etapilt visanud Aivar Puhm. Eelmise aasta meister Joosep Lamp pidi käesoleval aastal leppima kokkuvõttes 4. kohaga.
Alatskivi etapil viskasid võrdse tulemuse välja eelpool mainitud Renet Eres ja Veiko Värk ehk etapi esikoha ja käesoleva aasta meistritiitli otsustas omakorda ümbervise. Viimase sooritas edukamalt Veiko Värk ning see tähendas aastase pausi järel esikohta talle.

TULEMUSED

Eelmine
Peipsiääre valla koolispordi hooaja lõpetasid kergejõustiku meistrivõistlused
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallivõistkond lõpetas Eesti meistrivõistlused 5. kohaga