FC Peipsi United Junior võistkonnad alustasid mängudega Elva Cup'l

Esmaspäeval 24. augustil alustasid mängudega parallelselt 2011.a. ja 2013.a. sünd. poisid. FC Peipsi United Junior oli esindatud mõlemas vanusegrupis.
Esimesena astusid võistlustulle meie 2011. a. sünd. poisid. Esimeses mängus vastaseks Valga FC Warrior. Kuigi võimalusi värava löömiseks oli mõlemal pool, lõppes mäng siiski viigilise tulemusega, 0:0. Teise mängu vastaseks FC Helios Punane. Selle mängu suutsime võita Eldar Buki löödud väravast ja tulemuseks jäigi Peipsi 1, Helios 0. Kolmandas mängus tuli mängida FC Santos Tartuga. Turniiri lõppedes selgus, et just Santos oli üks finalistidest. Peipsi võitles vapralt ja mängu lõpptulemus oli taaskord viigiline 0:0. Neljandas mängus andsid Peipsi poisid taaskord endast maksimumi ja võitsid mängu Fc Elva üle, tulemusega 1:0. Ka selle mängu väravaautoriks oli Eldar Buk. Viiendas mängus oli meie vastaseks JK Tammeka Valge võistkond. Peipsi poisid teadsid, et mängus Tammekaga on juba õhus medali hõngu, sest just selle mängu võitja pidi mängima 3.-4 koha peale. Treener Vladimir Feltin vahetas poisse, muutis formatsiooni, juhendas ja motiveeris poisse nii kuidas oskas, kahjuks tuli tunnistada Tammeka poiste paremust, mängu lõpptulemus, Tammeka 1, Peipsi 0. Väljateenitud 8 punktiga jäi Peipsi oma alagrupis kolmandaks. Viimane mäng, kus selgusid 5.-6. koht oli meie vastaseks B alagrupi kolmas, FC Helios Võru. Meie poiste energiapaagid olid täiesti tühjad ja nii tuli vastu võtta 0:2 kaotus. Seekord siis Peipsi poistele 2011.a. vanusegrupis tubli 6. koht. Kokku osales 12 meeskonda.
FC Barca treener, Andres Bõkarev laenas meile selleks turniiriks enda meeskonna väravavahti Märt Aani, kelle panus Peipsi mängudesse oli rohkem kui palutud, Märt tõrjus kümneid pealelööke ja tema super lahtimängimised tekitasid vastastele suurt peavalu. Kuna võistkondade tase Eestis on nii tasavägine, siis isegi kolme sisse lastud väravaga ei jõudnud me seekord medaliteni.
Peipsi koosseisu kuulusid: Artjom Blinnikov, Svjatoslav Šutak, Emil Laumets, Eldar Buk, Aleksander Rosenberg, Andreas Tarto, Märt Aan ja meeskonna kapten Kevin Opikov.
Treenerid Vladimir Feltin ja Eduard Landzberg valmistasid mitmeid kuid ette meie FC Peipsi United Junior Pesamunasid ehk 2013.-2014 a. sündinud poisse. Selle vanusegrupi jaoks oli Elva Cup 2020 esimene turniir.
Esimeses mängus Põlva FC Lootosega me skoorida ei suutnud ja lasime vastastel lüüa endale 4 väravat. Teises mängus said meie Pesamunad jala valgeks ja lõid FC Elva Punasele ühe värava. Mäng paraku siiski kaotati tulemusega 1:2. Kolmandas mängus olid meie poisid rambipalavikust üle saanud ja mäng võideti Tartu FC Santos Valge vastu 3:1. Ka neljandas mängus skoorisid Peipsi jalkaässad suurelt, võites mängu Pärnu JK Vaprus Kollase üle 4:1. Alagrupi viimases mängus vastaseks Tartu FC Santos Punane. Võit jälle Peipsile, tulemus tablool näitas Peipsi 4, Santos 2. Tabelisse kogutud 8 punktiga jäime alagrupis kolmandaks, mis tähendas, et mängisime 5.-6. koha peale. Mängu vastaseks taaskord Tartu FC Santos Punane. Kindel võit Peipsile 3:0. Nii kuuluski tugev 5. koht FC Peipsi United Juniorile. Parimad väravakütid Alexander Zulenkov (10 väravat) ja Artur Ovtsiinikov ( 2 väravat).
Lapsevanematele, kes ei pea kunagi paljuks sõita kaasa turniiridele kasvõi teise Eesti otsa, teevad treenerid suure kummarduse ja ootavad lapsevanemalt jätkuvalt aktiivset osalemist nii treeningutel kui turniiridel. FC Barca klubi treenerile Andresele ja Barca väravavahile Märdile samuti suur, suur tänu!
Juba 26. augustil astuvad võistlustulle meie 2012. a. sündinud poisid.
28.augustil mängivad meie kõige kogenumad ehk 2010. a. sündinud poisid.
Turniiri paigaks ikka Elva Nike Arena ja turniiriks ikka Elva Cup 2020.

Tulemused poisid 2011
Tulemused poisid 2013

*Info ja tekst Olimar Laurisoo

Eelmine
FC Peipsi United Juniori jalkapoiste hea algus Eesti Noorte Meistrivõistlustel
Järgmine
FC Peipsi United jalkapoisid lõid Elva Cup turniiril rohkelt väravaid

Lisa kommentaar

Email again: