Alatskivi Talimängud said omale 2017. aastal uue võitja

Alatskivi Talimängudel osales käesoleval aastal neli vaprat võistkonda ning kokku jagati võistlejatele 44 komplekti medaleid ehk ühtekokku 132 medalit. 2017 aasta Talimängud pakkusid üle mitme aasta pinget kuni viimase alani välja ehk lõplikud esikolmiku kohad selgusid alles pärast mälumängu. Pikale Kroonipuu võitude jadale suutis piduri peale panna Peatskivi võistkond, tehes seda napimast-napimalt ühe punktise paremusega ning võistkond viis rändkarika ning -auhinna kaasa esmakordselt.
Peatskivi võistkond napsas neli alavõitu ja sai Talimängudel punkte kokku 214. II koha võistkond Kroonipuu saavutas kolm alavõitu ja sai kokku 213 punkti. III koha võistkond Lasteaed korjas endale neli alavõitu ning 206 punkti kokku. Noortekeskuse võistkond jäi sellel aastal esikolmikust natuke rohkem maha, ühe alavõiduga kogusid nemad 187 punkti, mis andis neile lõpptabelis 4. koha. Suured tänud kõigile abilistele, kes Talimängude kordaminemisele kaasa aitasid ning erilised kiidusõnad nelja võistkonna kokkupanijatele/ esindajatele Alari Ainsoole, Helja Laumetsale, Kai Knudele ja Grete Hantsonile.

Kohtume järgmistel mängudel ja võistlustel

TULEMUSED
PILDID (fotod: Reet Kruup)

Eelmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiaca seenorite segavõistkond saavutas Eesti 2017. a. meistritiiti
Järgmine
Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel napsasid Alatskivi korvpallipoisid koduselt esimeselt etapilt ühe võidu