Alatskivi kooli rahvastepalli poistevõistkond suutis tihedas konkurentsis Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel medali välja võidelda

Kolmapäeval 15. veebruaril mängisid Alatskivi kooli 1.-3. klassi poiste ja tüdrukute võistkonnad oma võistlusmänge Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel, mis toimusid Lähte spordihoones. Poiste arvestuses osales kokku 10 võistkonda, kes olid paigutatud kahte viieliikmelisse alagruppi.
Alatskiviga ühes  alagrupis olid Ülenurme, Konguta, Puhja ja Lähte. Esimeses mängus kaotasid Alatskivi poisid Ülenurmele 1:2. Pärast esimest mängus suudeti teha omad järeldus ning mängupildi paranedes võitsid Alatskivi poisid kolm ülejäänut alagrupi mängu 2:0. Kolmel võistkonnal sattus alagruppi võrdselt punkte ning Alatskivi poistel oli parem punktide vahe, mis andis alagrupis esikoha ning edasipääsu nelja parema võistkonna sekka, kus mängiti teise alagrupi kahe parema võistkonnaga Melliste ja Nõoga. Paraku tugevatele Mellistel ja Nõo võistkondadele vastu ei saadud ning mängud kaotati vastavalt 0:2 ja 1:2. Lõpptulemusena tasavägistes mängudes tuli Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel esimeseks Melliste 5p (4:2), teiseks Nõo 5p (4:3), kolmandad Alatskivi 4p (3:4) ja neljandad Puhja 4p (2:4).. 
Tüdrukute arvestuses osales seitse võistkonda. Mängiti samuti kahes alagrupis. Alatskiviga ühes grupis koos olid Lähte, Melliste ja Ülenurme. Paraku Alatskivi tüdrukud oma alagrupi kaaslastele vastupanu ei suutnud pakkuda ning mängud kaotati 0:2. Edasi mängisid Alatskivi tüdrukud 6.-7. kohale ning antud mängus kaotati samuti Puhjale 0:2 ning tüdrukud parakud võidurõõmu tunda seekord ei saanud ja kokkuvõtteks 7. koht.
Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel Alatskivi kooli poiste võistkonnas mängisid Ruudi Suursild, Martin Nikitkin, Mairold Nikitkin, Kevin Laurisoo, Kaur Kruusaauk, Ivan Artamonov, Venriko Vulf ja Uku Suursild.
Tüdrukute võistkonnas mängisid Kaire Muinasmaa, Kristin Vagula, Alisa Kirnossenko, Miia Marii Kiisel, Liisa Tollimägi, Angelina Larionova, Kätriin Niinemägi ja Laura-Liset Vinogradova.

Eelmine
Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel napsasid Alatskivi korvpallipoisid koduselt esimeselt etapilt ühe võidu
Järgmine
Alatskivi Keskkooli segavõistkonnad saavutasid Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis Tartumaa etapil kaksikvõidu

Lisa kommentaar

Email again: