XIX Vara Vuti Cup'i ilmestas tänavu aktiivne osalus

Laupäeval 5. augustil toimus 19. korda Vara Vuti Cup. Võistlusele registreerunud üheksast meeskonnast jõudis kohale 8.
Päeva jooksul võeti mõõtu 18. mängus. kõik mängud tegi kaasa kohtunik Toomas Haak, kes ka tulistes olukordades rahu säilitas ja võistkonnad korrale kutsus.
Võistluspäev algas alagrupi mängudega, mille järel said otse poolfinaali alagruppide parimad Lähte United ja FC Karpaty. Alagrupi II ja III kohad said veel risti maid jagada.

Alates poofinaalidest oli võistkondade tase juba nii ühtlane, et tulemused otsustati kõigis mängudes penaltite seeriaga.
Võistluste III koha saavutas Lähe United, II koha võitles välja FC Kaarepere ja XIX Vara Vuti Cupi võitis esmakordselt osalenud FC Karpaty.
Nagu tavaks saanud selgitatalse võistluspäeval välja ka parimad. Parim väravavaht
Andrei Smirnov 4. koha saavutanud võistkonnast Team Ricardo.Parim ründaja Nikita Rokachevsky võitjate võistkonnast FC Karpaty ja päeva parimaks mängijaks sel aastal Maikel Võsu võistkonnast Kaarepere.
Võistluspäeva eduka sujumise eest suured tänud Kultuurkapital, Peipsääre vald, Kivi Kõrs, Järveotsa Vutifarm, Toomas Haak - kohtunik, Martin Geimonen - aitas nõu ja jõuga ning abistas kohtuniku, meditsiniabi oli valmis osutama ja väiksemaid lappimisi ka teostas Oleg Konovalov.

Tulemused

Eelmine
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid saavutasid 2023 Eesti meistrivõistlustelt rannakäsipallis pronksmedalid
Järgmine
Alatskivi Tänavakossul mängisid tänavu esimest viiulit kogemused

Lisa kommentaar

Email again: