Spordiklubi Juku käsipallivõistkondade edukas mäng jätkus ka kodusel Alatskivi etapil

Laupäeval 1. augustil jätkusid Alatskivi liivaväljakul tänavused Eesti lahtised meistrivõistlused rannakäsipallis. Meistrivõistlused rannakäsipallis algasid eelmisel nädalal, kui Põlvasse kogunes rekordilised 58 võistkonda. Augusti esimesel päeval mängis teisel etapil Alatskivil üks tiim enamgi. Osalevate võistkondade seas osales ka Alatskivi Spordiklubi Juku naiskond ja poisid 2007 võistkond.
Naiskondi osales Alatskivil etapil üks enam kui esimesel etapil ehk seekord neli naiskonda ning spordiklubi Juku naiskonnal tuli liivaväljakul vastamisi minna Spordiklubi Tapa ja HC Tabasalu ning uue osaleja HC Kehra naiskonnaga. Kohe oma esimeses mängus kohtutigi mänguväljakul just HC Kehra naiskonnaga, kelle vastu just oma parimat mängu ei näidatud ning vastu tuli võtta napp 1:2 kaotus. Teisi naiskondi suudeti sarnaselt Põlva etapile tulemusega 2:0 võita ning seega kuulus Juku naiskonnale, ühe kaotuse ja kahe võiduga Alatskivi etapil II koht. Juku naiskond mängis koosseisus Liia Thomberg, Liina Menson, Katrin Koser, Alina Molkova, Marie Urvik, Mari-Anne Mee ja Diana Sahhatova.
Alatskivi käsipallipoisid osalesid 2007 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses ning Alatskivil osales kaks võistkonda vähem kui Põlva ehk 8 võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi.
Alatskivi SK Juku alustas päeva kaotusega 0:2 esimese etapi võitja Põlva SK 1 eakaaslaste vastu. Teises kohtumises mindi vastamisi Viljandi SK poiste võistkonnaga ning kolmandana mängiti Võru eaklaastega. Need mõlemad mängud suudeti tulemusega 2:0 võita ning see tähendas edasi mänge poolfinaalis, kus vastamisi mindi HC Pärnu/Paikuse võistkonna vastu. Sarnaselt Põlva etapi mängule mängiti väga võitluslik ja tasavägine mäng, kuid võiduks sellest ei piisanud ning vastu tuli võtta 0:2 kaotus. Poolfinaali kaotus tähendas edasist kohamängu 3. koha peale Põlva SK 2 võistkonna vastu. Antud kohtumiseks mängisid poisid küll alla oma võimete, kuid suutsid siiski Põlva SK 2 meeskonnast tulemusega 2:0 paremad olla. Viimase mängu võiduga kuulus Alatskivi SK Juku käsipallipoistele koduselt etapilt teenitult III koht. Kahe etapi kokkuvõttes ollakse just võrdsete punktidega Põlva SK 2 meeskonnaga üldtabeli kolmandal real. Alatskivi spordiklubi Juku koosseisus osalesid Alatskivi etapil Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Uku Suursild, Ruudi Suursild, Mathias Alois Katsan, Kristjan Punder, Venriko Vulf ja Kaur Kruusaauk.
Rannakäsipalli Eesti lahtiste meistrivõistluste viimane etapp toimub Viljandi järve rannaalal 8. augustil.

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Helin Potter)

Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallivõistkondadelt rannakäsipalli meistrivõistlustel hea algus
Järgmine
FC Peipsi United Junior jalgpallipoisid jäid Otepää Cupil napilt esikolmikust välja

Lisa kommentaar

Email again: