Spordiklubi Juku käsipallitüdrukud mängisid hooaja esimese miniliiga etapi Varal

Laupäeval, 11. novembril toimus esmakordselt käsipalli miniliiga etapp Varal, Vara kooli spordisaalis. Vara etapil oli Spordiklubi Juku esindatud kahe tütarlaste võistkonnaga 2013 ja 2014 vanuseklassis. Päeva esimeses mängus kohtusid 2014 ja hiljem sündinud käsipallitüdrukud tugeva SK Tapa/Tapa valla SK 1 võistkonnaga, kelle väravasse ühtegi punkti ei visatud ning mäng kaotati. Järgmistes mängudes suudeti vastaste väravasse ka paar punkti visata ning viimases mängus SK Tapa/Tapa valla SK 2 vastu oli mäng tasavägine, mis lõppes seisuga 3:1, vastaste kasuks.
2013 ja hiljem sündinud tüdrukud näitasid hooaja esimestes mängudes suurt tahet ja arengut. Esimeses mängus visati Käsipalliklubi Mella väravasse 7 punkti, kuid mäng siiski kaotati 7:12. Aruküla SK/Raasiku võistkonna vastu algas päeva viimane mäng tasavägiselt, kui tablool oli 6. minutil seis 4:4, kuid lõpuks suutsid vastased Spordiklubi Juku väravasse lisaks kolm punkti visata ning mäng kaotati 4:7.
Kokkuvõtvalt saavutasid käsipalli miniliiga Vara etapil 2013 ja hiljem sündinud Spordiklubi Juku käsipallitüdrukud 3. koha ning 2014 ja hiljem sündinud tüdrukud 5. koha.
2013 ja hiljem sündinud Spordiklubi Juku võistkonnas mängisid:
Kaily Eliise Peedo, Grete Ilves, Maibel Pärn, Mirell Pärn, Miia Tens, Mirtel Lahesoo, Meribel Kalda.
2014 ja hiljem sündinud Spordiklubi Juku võistkonnas mängisid:Miila Remets, Kerili Kivimaa, Emma Hantson, Johanna Liisa Luukas, Mirtel Eliis Laanemets, Ella Maria Lillestik, Marleen Kalda, Keili Kaasik.

TULEMUSED
PILDID (Facebook fotod: Karl-Fredy Kruup)

*Info ja tekst Merilin Must (spordiklubi Juku)


Eelmine
Lembit Holsti mälestades
Järgmine
Pala kooli võistkonnad viskasid Peipsiääre koolispordi rahvastepalli võistlustel platsi puhtaks

Lisa kommentaar

Email again: