Spordiklubi Juku käsipallipoisid mängisid hooaja viimase miniliiga etapi Kehras

Laupäeval, 23. märtsil toimus käsipalli miniliiga etapp Kehras, Kehra Spordihoones. Oma teisel käsipallivõistlustel olid SK Juku poisid esindatud võistkonnaga 2015 ja hiljem sündinud noormeeste vanuseklassis. Poiste vanuseklassis osales kokku seekord 13 võistkonda, kes mängisid kolmes alagrupis.
Alatskivi poiste alagrupis oli viis võistkonda, mis tähendas nelja mängu. Esimene mäng oli poiste jaoks keeruline- harjuda tuli saalis oleva melu, vastaste ja julgusega. Esimene mäng lõppes seisuga 10:2 vastaste kasuks. Järgmised kolm mängu olid tasavägised- poisid õppisid esimesest mängust, kuidas liikuda kaitses, et vastased väravasse visata ei saaks ning otsida viskele minekuks omavahel söötes vaba kohta. Kahjuks kaotasime kaks järgmist tasavägist mängu seisudega 5:4 ja 2:1. Viimases mängus suutsime kaitses rohkem liikuda ning ei lasnud vastastel väravasse visata. SK Juku poisid võitsid oma käsipallihooaja esimese mängu seisuga 2:1. Võidust ei piisanud, et poisid saaksid edasi kohamänge mängima minna ning seega lõpetasid nad automaatselt 13. kohaga oma vanuseklassis.
Alatskivi spordiklubi Juku 2015 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Henri Krehhov, Markus Mesi, Johan Erik Luukas, Kris-Andero Simson, Harrison Ruut, Ako Puniste, Jass Suursild ja Kristjan Kook.

Tulemused

Eelmine
Koosal selgus Peipsiääre mälumängu meister
Järgmine
Vara põhikool võitis medaleid Tartumaa koolispordi meistrivõistlustel sisekergejõustikus

Lisa kommentaar

Email again: