Spordiklubi Juku minikäsipallurid lõpetasid oma esimese saalihooaja Mesikäpa Minikäsipallimängudel

Laupäeval 23. aprillil osalesid Alatskivi spordiklubi Juku minikäsipallurid suurejoonelisel minikäsipalliüritusel Mesikäpa Minikäsipalli-mängud 2016, mis toimus Viljandi spordihoones. Kokku oli erinevaid minikäsipallivõistkondi Viljandisse kohale tulnud 83 võistkonna jagu. Alatskivi minikäsipallipoisid osalesid kahes võistlusklassis: 2006. ning 2007. aastal ja hiljem sündinud poiste vanuserühmas, kus seekord oli 2006 vanuserühmas võistlustules 18 võistkonda ning nooremates 2007 vanuserühmas 20 võistkonda,kes olid jagatud alagruppidesse. Alagrupis mängisid poiste võistkonnad kolm mängu ning vastavalt tulemustele oli võimalus edasi mängida ka kohamängudel
Alatskivi spordiklubi Juku 2006. a. võistkond oli ühes grupis Põlva SK 1, Pirita ja Mustamäe eakaaslastega.
ning lisaks poistele mängis võistkonnas kaasa ka Marta- Miina Noormägi, kes aitas poisse võistkonna väravavahina väga edukalt. Alatskivi 2006. a. võistkonnale kulges esimene mäng vaevaliselt ning mäng Pirita vastu kaotati 2:8. Teises  mängus kohtuti võistluse favoriidi Põlva SK 1-ga ning sealt tuli juba alla vanduda 2:16. Viimaseks alagrupi mänguks ei lastud aga pead norgu ning valmistuti täie tõsidusega, sest võit oli ju veel võistlustel saamata. Mustamäe võistkonna vastu suudetigi võit ära napsta tulemusega 8:3, parimana viskas Robin Kuusmaa 5 väravat, mis aga paraku edasi mängimise võimalust ei andud ning alagrupis saadi kolmas koht.
Noorem spordiklubi Juku käsipallivõistkond 2007/2008 aastal sündinud poisid loositi ühte alagruppi SK Tapa, Aruküla SK ning Põlva SK 3-ga. Esimeses mängus mindi vastamisi Aruküla SK poistega ning mängu suudeti domineerida algusest peale ning võideti vastast 8:2 ning Alvar Must viskas parimana 3 väravat. Teises mängus kohtuti Põlva SK 3-ga, kus mängu alguses oli krobeline ja kartrlik, aga mida minutid edasi, seda julgemat ja ilusamat käsipalli mängu näidati ning mäng võideti 9:2 ning parimana jällegi viskas Alvat Must oma võistkonna kasuks 3 väravat. Kolmandas mängus kohtuti väga tugeva SK Tapa osavate poistega, kus kohati suudeti vastastele tugevat vastu panu osutada, kuid mängu lõppedes tuli siiski 7:13 kaotus vastu võtta, antud mängus tegi hea mängu Mathias Alois Katsan, kes viskas vastaste väravasse 3 palli. Alagrupis tulid Alatskivi poisid kahe võiduga teisele kohale ning see andis võimaluse edasi mängidda kohamängudel, kus mindi vastamisi Põlva SK 2 võistkonnaga. Antud mängus olid poiste mõtted juba kodudes ning platsil ei tahtnud midagi õnnestuda, visati mitmeid kordi väravaposti, kuid väravasse suudeti visata vastastele vaid üks pall ning mäng kaotati 1:8, kokkvõttes jäädi jagama 5.-10. kohta
Alatskivi spordiklubi Juku minikäsipallivõistkondades mängisid Robin Kuusmaa, Anton Pašenkov, Kevin Soieva, Ivan Artamonov, Marta-Miina Noormägi, Alvar Must, Martin Nikitkin, Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Venriko Vulf, Mathias Alois Katsan ja Kaur Kruusaauk.
Järgmise suurema ettevõtmisena toimuvad poistele juulis spordilaagrid, kus valmistutakse Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste etappideks, mis toimuvad 23. juuli Alatskivil, 30. juuli Põlvas ja 6. august Viljandis. 

2006 võistkonna tulemused
Pirita - Alatskivi spordiklubi Juku 
    8:2
(Robin Kuusmaa - 1 värav, Anton Pašenkov - 1 värav)

Alatskivi spordiklubi Juku - Põlva SK 1   2:16
(Robin Kuusmaa - 1 värav, Anton Pašenkov - 1 värav)

Mustamäe - Alatskivi spordiklubi Juku   3:8 
(Robin Kuusmaa - 5 väravat, Anton Pašenkov - 3 väravat)

2007 võistkonna tulemused
Aruküla SK - Alatskivi spordiklubi Juku   2:8 
(Alvar Must - 3 väravat, Mairold Nikitkin - 2 väravat, Martin Nikitkin - 2 väravat, Uku Suursild -1 värav)

Alatskivi spordiklubi Juku - Põlva SK 3   9:2 
(Alvar Must - 3 väravat, Martin Nikitkin - 2 väravat, Uku Suursild - 2 väravat, Mairold Nikitkin - 1 värav,
Kaur Kruusaauk 1 värav)


SK Tapa - Alatskivi spordiklubi Juku    13:7 
(Mathias Alois Katsan - 3 väravat, Mairold Nikitkin - 2 väravat , Alvar Must - 1 värav, Martin Nikitkin - 1 värav)

Põlva SK 2 - Alatskivi spordiklubi Juku   8:1 
(Alvar Must - 1 värav) 

VIDEOKLIPP MÄNGUDEST (video: Merilin Must)
TULEMUSED

PILDID  (fotod: Kerli Kore)

Eelmine
Alatskivi Jüriöö teatejooksul domineerisid Noortekeskuse võistkonnad
Järgmine
Lossijärve kevadjooks alustas pereüritusesarja Sportlikud Kolmapäevad teist hooaega

Lisa kommentaar

Email again: