Spordiklubi Juku käsipallipoisid Eesti meistrivõistluste I etapil võiduarvet veel ei avanud

Nädalavahetusel 22.-23. veebruaril osalesid Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid. D-vanuseklassis 2007 ja hiljem sündinute võistkonnaga 2020 Eesti meistrivõistluste I liiga esimesel etapil Põlvas. Tänu karikavõistluste viiendale kohale mängiti Eesti meistivõistlustel just esiliigas ning Põlvas mängiti kokku neli mängu. Võistkonna avamäng kaotati kindlalt 19:33 HC Kehra eakaaslastele. Teises mängus küll mängupilt paranes, aga võiduks selleks siiski ei piisanud ning HC Pärnu/Paikuse võistkonnale kaotati 17:21. Teine mängupäev algas sarnaselt esimesele, kus päeva avamängus kaotati 9:20 HC Tallinn/Mustamäe võistkonnale ning päeva teises mängus ei saadud vastu ka tugevale Põlva Spordikooli võistkonnale ning meistrivõistluste liidrile kaotati 14:32. Nelja kaotusega jätkatakse Eesti meistrivõistluste teisel etapil mänge 5. kohalt Teine etapp toimub 23.-24. mai Viimsis.
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas 2020. aasta käsipalli Eesti meistrivõistluste esimesel etapil mängisid Alvar Must, Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Venriko Vulf, Mathias Alois Katsan ja Kristjan Punder.

TULEMUSED


Eelmine
Tablooturniir korvpallis toimus Varal juba kuuendat korda
Järgmine
Kolkja Lasteaed-Põhikooli ja SK Peipsiäärsed õpilased saavutasid esikolmiku kohti nii Tartumaa kui ka Eesti meistrivõistlustel

Lisa kommentaar

Email again: