Spordiklubi Juku indiaca segavõistkonda ootavad Eesti meistrivõistlustel ees poolfinaalid

Indiaca 2020 Eesti meistrivõistluste II etapp toimus 7.-8. märts Suure-Jaanis. Esimesel võistluspäeval - laupäeval olid võistlustules segavõistkonnad, kus osales ka Spordiklubi Juku esindus. Kokku mängis esimesel päeval mänguväljakutel seitse segavõistkonda. Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonnal oli tabelis I etapilt 8 punkti ning mänge Suure-Jaanis alustati 4. kohalt. II etapil mängiti edukamalt kui sügisesel etapil ning koguda õnnestus viis võitu ning ainus mäng kaotati 1:2 Põlva Telia segavõistkonnale. Antud tulemused andsid lõpptabelis võrdsete punktidega ÜGSK-ga II ja III koha jagamise, kuid SK Juku jäi Ülenurmele alla geimipunktidega ning leppis kolmanda tabelireaga. Poolfinaalides kohtuvad kodus-võõrsil süsteemis antud võistkonnad uuesti ning paari võitja mängib aprillikuus meistritiitli peale ning paari kaotaja mängib pronksmedalitele. 
Spordiklubi Juku mängib käesoleva aasta Eesti meistrivõistlustel koosseisus Martin Vahi, Alari Ainsoo, Meelis Kall, Hendrik Rikand, Kaupo Mets, Maarja Ainsoo, Gerda Grossthal, Kadri Viil ja Mariliis Trei.

Tulemused
Pildid (facebook album, fotod Maarika Jaguson, Eerika Eensalu)

Eelmine
Kolkja Lasteaed-Põhikooli ja SK Peipsiäärsed õpilased saavutasid esikolmiku kohti nii Tartumaa kui ka Eesti meistrivõistlustel
Järgmine
Peipsiääre vald jagas lõpetatuks kuulutatud Tartumaa Talimängudel 2.-3. kohta

Lisa kommentaar

Email again: