Spordiklubi Juku indiaca nais- ja meeskond saavutasid seenioride Eesti meistrivõistlustel pronksmedalid

Alatskivi spordiklubi Juku indiaca seeniorklassi mängijatel toimusid 19. jaanuaril Pärnumaal Paikuse spordihoones 2019. a. Eesti meistrivõistlused. Kokku osales võistlustel kolmes erinevas vanuseklassis 14 võistkonda. Spordiklubi Juku naiskond mängis meistrivõistlustel kolme vastasega ning võitis nendest mängudest ühe ja kaotas kaks, mis andis lõpptulemusena meistrivõistlustel III koha. Sarnaselt naiskondadele osales ka meeskondi seenioride võistlustel neli ning Alatskivi spordiklubi Juku  meeskond saavutas võrdses konkurentsis samuti III koha , kuid II koht oli käega katsuda. Segavõistkondi osales meistrivõistlustel kokku kuus ja Alatskivi indiacaseeniorid alagrupimängudes võitu kirja ei saanud ning mängisid seetõttu edasi 5.-6. koha peale ning võitsid seal oma vastast Lepistiku segavõistkonda ning saavutasid meistrivõistlustel 5. koha.
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnad mängisid seenioride 2019 Eesti meistrivõistlustel indiacas järgmistes koosseisudes: naiskonnas mängisid Evelin Lepa, Kadri Nassar, Maili Mägi, Ille Sinilaht ja Helja Laumets. Meeskonnas mängisid Ago Vahi, Tarmo Eres, Viljar Kook
Raiki Onno, Margo Hurt ja Ülo Haljend. Segavõistkonnas mängisid Ago Vahi, Tarmo Eres, Viljar Kook, Raiki Onno, Margo Hurt, Ülo Haljend, Helja Laumets, Maili Mägi ja Ille Sinilaht.

TULEMUSED

Eelmine
Tartumaa spordiaasta lõpetamisel tunnustati parimaid
Järgmine
FC Peipsi United jalgpallipoisid pidasid sõpruskohtumise

Lisa kommentaar

Email again: