Peipsiääre valla koolispordi saalijalgpalli meistrivõistlustel kuulus Alatskivi kooli võistkondadele kolmikvõit

Kolmapäeval 5. aprillil tähistasid Pala spordisaalis Peipsiääre valla koolinoored 5.- 9. klassist naljakuu saabumist emotsionaalse ja närvikõdi pakkuva Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlustega saalijalgpallis. Võistlustules oli kokku viis võistkonda kolmest erinevast koolist. Kolme esindusega oli väljas Juhan Liivi nim. Alatskivi kool, kes oli välja pannud meistrivõistluseks kolm võistkonda, ülejäänud koolid Vara ja võõrustajad Pala olid esindatud ühe võistkonnaga. Osalevad võistkonnad mängisid omavahel ühe korra läbi ning pärast kümmet mängu selgus paremusjärjestus.
Enne päeva viimast mängu olid peale I koha veel kõik teised kohad lahtised, sest viimase mängu erinev skoor võis anda tabelis lõpptulemusena erinevad variandid. Võistlustel ainukese võiskonnana ei pidanud kaotajana väljakult lahkuma Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli 2 võistkond. Kolm võitu ja üks viik garanteeris neile käesoleva aasta koolispordi meistritiitli.
Eelpool mainitud päeva viimases kohtumises suutis oma paremuse maksma panna Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli 3 võistkond, kes alistas Vara põhikooli esinduse tulemusega 3:0 ning see andis võistluste noorimale meeskonnale II koha, kahe võidu, ühe võidu ja ühe kaotusega.
Pronksmedalid mängisid meistrivõistlustel välja Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli 1 võistkond, kes võitis kaks ja kaotas samuti kaks mängu. A. Haava nim. Pala kooli meeskond saavutas ühe võidu Vara põhikooli üle ja neile kuulus 4. koht ning Vara kooli võistkond saavutas samuti ühe võidu ja seda Alatskivi kooli 3 võistkonna üle, kuid lõpptabelis ei tõstnud see neid kõrgemale 5. kohast
Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlustel saalijalgpalli võidukas  Juhan Liivi nim. Alatskivi Kooli 2 meistermeeskonnas mängisid Martin Aruoja, Kevin Punder, Alvar Must, Kevin Laurisoo, Mairold Nikitkin ja Mathias Alois Katsan. Juhendaja Kristjan Kallavus.
Järgmised Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlused toimuvad juba välitingimustes, kus Alatskivi staadion võõrustab kergejõustiklasi.

Tulemused
Pildid (fotod: Priit Allikivi)

Eelmine
Varal toimus pikkade traditsioonidega Kaarli kabeturniir
Järgmine
Peipsiääre valla lauatennise meistrivõistlustel suutis tiitlikaitsja oma edu korrata

Lisa kommentaar

Email again: