Päikseline ja soe augustikuu ilm hõrendas tänavuse Alatskivi Tänavakossu osalust

Alatskivi Tänavakoss on toimunud juba kaheksa augustikuu lõppu järjest ning seekord 27. augustil võis osalejad näha minimaalselt,
võib isegi öelda, et oli läbiaegade kahvatuim osavõtt. Ilmselt tegid suhteliselt kuum ilm ja Kallaste Sibulalaat selles osas oma töö. Sellegi poolest osales meeste võistlusklassis neli võistkonda ning poiste 2005. ja hiljem sündinud vanuses kolm võistkonda.
Poisid mängisid omavahel kaks korda läbi ning kolm võitu ja ühe kaotusega sai Tänavakossu kuldmedalid kaela võistkond Siksi (Alvar Must, Ivan Artamonov), II koha medalid riputati kaela võistkonnale Draakonid (Martin Nikitkin, Hugo Eduard Teras) ning ühe võidu ja III koha saavutas Turbo võistkond (Uku Suursild, Venriko Vulf).
Meeste võistlusel mängisid võistkonnad omavahel ühekorra läbi ning pärast seda tulemuste põhjal veelkord 1.-2. koht finaalmängu ning eraldi mängu 3.-4. koha peale.Suhteliselt kindlalt marssis finaali kolme võiduga Uhti Ice meeskond, kes ootas omale vastast kolme võistkonna seast, kelle omavahelistest mängudest suutis võrdsete punktidega parima korvide vahega finaali ennast mängida võistkonnal Global. Võistkonnad Hype the Funk (Markus Jörgen Paapsi, Joosep Lamp, Raiko Kalev) ning VOLVO (Roland Vahi, Siim Noormägi, Allar Lamp) mängisid oma lõplikud kohad välja 3.-4 koha mängus, kus VOLVO meeskond suutis oma paremuse maksma panna ning napsas III koha medalid endale. Finaalis ei suutnud võistkond Global (Renaldo Loos, Tõnis Piiri, Jüri Januskevitš, Jaanis Sirkel) vastu hakata kogenumale Uhti Ice võistkonnale, kelle koosseisus  Veiko Korela, Kristjan Kuldmäe, Hannu Kikkas, Olari Oidjärv võitsid Alatskivi Tänavakossu 2016. aasta esikoha. 

TULEMUSED
PILDID (fotod: Reet Kruup, Karl-Fredy Kruup)
Internetis järelvaadatav ÜLEKANNE 

Eelmine
III Alatskivi maratonil tuli vihmast ja jahedat ilma trotsides starti 50 osalejat
Järgmine
Augustikuu viimase päevaga lõppes Alatskivi Sportlike Kolmapäevade suvine pereüritustesari

Lisa kommentaar

Email again: