Lossijärve Kevadjooks lastele lõi järjekordse osalusrekordi

Kolmapäeval 29. mail toimus Alatskivil iga-aastane Lossijärve Kevadjooks lastele, kus osalejatel oli võimlaik nautida tõeliselt mõnusat jooksuilma. Antud sportlikul õhtul võis erinevatel jooksuradadel kokku näha uut osaluse rekordit tähistavat 48 vaprat jooksjat. Kõige rohkem oli jooksurajal käesoleval aastal 1.-2. klassi poisse, keda võis rajal üles lugeda üheteistkümne jooksja jagu.
Esimesena olid võistlusraja stardis kõige nooremad eelkooliealised lapsed ning kõige kiiremini suutis 500m distantsi läbida poistest Aleksander Rosenberg, kellele järgnesid Lukas Zirk ja Miron Buk. Antud võistlusklassis parim tüdruk finišis oli Maibel Pärn ning teisena lõpetas Mirell Pärn ning kolmandana Mirtel Eliis Laanemets.
1.-2. klassi poiste võistlusklassis suutis  tasavägiselt kulgenud jooksus  esimesena võitjana finišis olla Krister Laurisoo , kes läbis 800m ajaga 2.55, üks sekund hiljem jõudis teisena finišisse Nevil Laumets ning kolmanda aja jooksis rajal välja Kevin Arly Laanemets. Sama vanusega tüdrukute seas võitis 800m rajal Kaari Kruusaauk ajaga 3.15, talle järgnes teisena  Karola Simagin .
3.-4. klassi poiste võistlusklassis osales üheksa poissi ning teiste ees suutis esimesena 2,9km raja finišijoone ületada pingelises finišiheitluses Kaur Kruusaauk, ajaga 13.27, teisena ületas sekund hiljem Kevin Laurisoo ning kolmas oli Kevin Punder. Tüdrukutest oli seitsmest startinud tüdrukust parimana finišis Alisa Kirnossenko ajaga 14.17 ning pärast teda teisena lõpetas Kaira Kruusaauk ning kolmandana finišeeris Angelina Larionova.
Kõige vanemas võistlusklassis 5.-7. klassi poistele ja tüdrukutele läks jooksurajale viis võistlejat, lisaks soovisid rada läbida väljaspool arvestust kaks 8. klassi noormeest, kes läksid ületama eelmise aasta jooksuaega. 5.-7. klassi tüdrukutest võidutses jooksurajal sarnaselt eelmisele aastale Mari Kivitalu ajaga 16.38, edestades teisena lõpetanud Kristin Vagulat. Sama võistlusklassi poisid jagasid omavahel medalid ära nii, et Uku Suursild võitis tulemusega 14.13, teisena lõpetas Ralf Markus Koort ning kolmanda ajaga lõpetas jooksuraja Venriko Vulf