Kuldne karikas Harju TaliCupilt Peipsi United Juniori/Puhja Barca jalgpalluritele

Pühapäeval 21. novembril osales 2011a. sündinud poiste Peipsi United Junior/Puhja Barca ühendmeeskond Sauel toimuval Harju TaliCupil. Võistlusest võttis osa kokku kuus võistkonda.
Esimene mäng oli Harju Jk Punasega. See lõppes viigiseisul 0:0. ,,Tänu" viigile jätkus nüüd pinget kuni viimase mänguni, sest ,,punased" oli eelnevas mängus saanud 11:0 võidu ja seega võrdsete mängutulemuste korral väravatevahe meie kahjuks.
Teiseks mänguks olid poisid peale pikka sõitu juba kohanenud ja võitsime Harju JK Musta 2:0. Väravad Märt Aan ja Andreas Tarto.
Kolmandas mängus võitsime FC Tiigreid tulemusega 3:0 Väravalööjad Eldar Buk 2 ja Märt Aan 1.
Neljas mäng Harju JK Valgega algas meie jaoks ehmatusega, sest jäime paarikümne sekundiga üheväravalisse kaotusseisu ja koheselt ka kaheväravalisse. Aga treenerite toetusel poisid kogusid ennast ja mängu lõpptulemus oli 4:2 meie võit. Märt Aanilt 2 väravat, Vsjatoslav Šutakilt ja Eldar Bukilt 1.
Kuna päeva eelviimases mängus suutsid Tiigrid võita Harju JK Punast, siis turniiri kolme esimese koha järjestus olenes meie mängutulemusest JK Voltaga. Võitsime! Mängu lõppseis 2:0. Väravad Eldar Bukilt ja Jaroslav šutakilt
Esikolmik: 1.FC Peipsi United Junior/FC Puhja Barca 2. FC Tiigrid 3.Harju JK Laagri Punane.
Lõime ise 11 väravat ja oma värava võrgust pidime välja võtma 2 palli. Väravaid lõid Märt ja Eldar kumbki 4, Andreas, Jarik ja Jasik igaüks ühe. Oma tubli panuse mängudes andsid kõik poisid, olenemata, mis koha peal nad väljakul mängisid.
Kuldse karika pälvinud meeskonnas mängisid: Jaroslav Šutak, Eldar Buk, Andreas Tarto , Aleksander Rosenberg, Kevin Opikov, Artjom Blinnikov, Märt Aan, Vsjatoslav Šutak, Daniel Mensikov, Jaan Leetberg. Treenerid Vladimir Feltin ja Andres Bõkarev.
Tubli tulemus mängijatelt ja treeneritelt. Aitäh loomulikult ka fännidele.

*Info ja tekst  Andres Tarto

 


Eelmine
Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlustel 4.-5. klassi rahvastepallis võidutsesid teist aastat järjest Pala tüdrukud ja Alatskivi poisid
Järgmine
Järjekordne turniirivõit FC Peipsi United Junior võistkonnale

Lisa kommentaar

Email again: