Käesoleva aasta Peipsiääre valla suvemängud kulgesid väga tasavägises konkurentsis

Juunikuu viimasel laupäeval võõrustas Alatskivi staadion järjekorras seitsmendaid Peipsiääre valla suvemänge. Hommikuse kerge sajuga, kuid päeva edenedes siiski keskmisest kuumema suveilmaga tuli Alatskivile erinevatel võistlusaladel osalema ligikaudu 150 võistlejat, kes võtsid omavahel mõõtu nelja erineva võistkonna koosseisus. Esindatud oli ka kaks uut tulijat – Tulised päkad ja Pilvi, kes loodetavasti jätkavad osalemist ka järgmistel mängudel, sest just selliselt mõnuga moodustatud ja kokkuhoidvate koosluste jaoks antud Peipsiääre valla suvemängud ongi loodud. Lisaks uutele olid esindatud vanad tuttavad Vara ning tiitlikaitsjana spordiklubi Juku/Alatskivi noortekeskus koondvõistkond.
Kokku võisteldi ja medaleid jagati 10 alal: lühimaajooksud, kaugushüpe, kuulitõuge, maastikuteatejooks, rannajalgpall, rannavõrkpall, minigolf, osavuse 3-võistlus, rannatennis ning laskmine.
Võrreldes eelmiste mängudega olid pakkusid eriti nauditavaid sportlikke ja emotsionaalseid esitusi just uute võistkondade liikmed, kes andsid oma meeleoluka võistlustuhinaga suvemängudele omase vaibi.
Üle mitme aasta kogusid neli osalenud võistkonda punkte suhteliselt võrdselt ja punktivahed lõpptabelis olid vägagi minimaalsed. Tiitlis oli enne viimast ala kinni uustulnuk Pilvi, väga napi 1 punktilise eduga. Laskmises, aga just Spordiklubi Juku/Alatskivi Noortekeskuse võistlejad suutsid konkurentidest täpsemalt lasta ning laskmises jäi teiseks Pilvi esindus. Antud laskmise tulemusena vahetus 1 punktilise eduga uuesti liider ning selgus ka võitja, kelleks osutus nelja alavõiduga Spordiklubi Juku/Alatskivi Noortekeskuse võistkond.
Üldkokkuvõttes, kus arvesse läks 10st võistlusalast 9 parimat tulemust, arvesse ei võetud kõige kehvemat võistkonna tulemust, kogus SK Juku/ANK võistkond 166 punkti ja  teise koha saavutanud Pilvi võistkonda kahe alavõiduga 165 punkti. Võrdne heitlus käis ka pronksisele kohale, kusjuures esikahest ei jäänud uus osalev võistkond Tulised päkad kaugele maha ning kogus kolme ala võiduga 160 punkti ning 4. koht kuulus ühe ala võidu ja 155 punktiga Vara esindusele.
Loodetavasti annab uute võistkondade osalemine käes oleva aasta valla suvemängudel julgust ja tahtmist ka teistele potentsiaalsetele uutele sõpruskondadele/kooslustele ennast esmakordselt sarnaselt võistlustel proovile panna.

TULEMUSED
PILDID (fotod: Karl-Fredy Kruup)

Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallitüdrukud saavutasid Tallinn Handball Cupil 3. koha
Järgmine
Rannakäsipalli kodusel etapil mängisid kohalikud käsipallikasvandikud edukalt

Lisa kommentaar

Email again: