Juubelihõnguline viimane 10. Veskijärve Veepidu pakkus huvilistele päikest, vett ja torti

Veskijärve Veepidu toimus 2015. aastal viimast kümnendat korda. Kümne aasta jooksul on üritusel kaasa tehtud paljudel erinevate ja kaasakiskuvatel veega seonduvates jõukatsumistes nii järves kui ka selle kaldal.
Veskijärve Veepeost on välja kasvanud Veskijärve Lastetriatlon ning ka Veskijärve Madratsiralli.
Madratsiralli võistlustel suutis 25x2 veeraja läbida kõige kiiremini ajaga 3,06, võistkond TURBO 3, koosseisus Annely Kook, Mari Kivitalu ja Marta-Miina Noormägi. Nemad viisid endaga kaasa viimast korda Veskijärve Veepeo madratsiralli rändkarika. Kokku osales Veskijärve Madratsirallil neli uljast võistkonda.
II Veskijärve Lastetriatlon tõi kolmes erinevas vanuserühmas starti kokku 10 võistlejat.
Eelkooliealiste poiste seas võidutses Martin Nikitkin läbides 30m ujumist, 1000m rattasõitu ja 500m jooksu ajaga 8,46. Tüdrukutest oli kiireim samal rajal Anni Kiili ajaga 9,28.
Järgmisesl vanuseklassis 7.-10. aastaste seas poisse ei osalenud ja parima tüdrukuna jõudis finišisse Mari Kivitalu, kes läbis 30m ujumist, 2000m rattasõitu ja 1000m jooksu ajaga 15,38.
Kõige vanemas vanuseklassis11-14. aastastel tuli rajal 50m ujuda, 3000 m ratast sõita ja 1500m joosta ning seda suutis kõige kiiremini tüdrukutest teha Annely Kook, kes oli finišis ajaga 19,38. Poistest oli antud vanuses ja samal rajal kiireim Siim Noormägi, ajaga 23,10.

VESKIJÄRVE LASTETRIATLONI TULEMUSED
VESKIJÄRVE MADRATSIRALLI TULEMUSED
PILDID (Fotod: Reet Kruup, Mari-Liis Allikivi, Mari-Liis Must, Merilin Must, Silvi Vaiknemets ja Karl-Fredy Kruup)

Eelmine
29. Alatskivi Suvemängudel selgitati parimaid kümnel võistlusalal
Järgmine
Alatskivi Rahvatriatloni osavõtjate arv kasvab iga aastaga

Lisa kommentaar

Email again: