Jalgpallipoiste kuldne nädalavahetus!

27.-29. septembril toimus Tartus Annelinna kunstmuru staadionil Rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir Santos Cup 2019. 2010. a. sündinud poiste arvestuses osales kokku 17 meeskonda erinevatest riikidest: Lätist,Soomest, Venemaalt ja Eestist.
Avamängus sai kohe selgeks, et  FC Peipsi United Junior poisid olid selleks turniiriks korralikult valmistunud. Mäng võideti FA Tartu Kalevi vastu 4:1. Ka teine mäng võideti 4:1, seekord vastaseks aga FC Santos.
Teist päeva alustasid FC Peipsi United Junior poisid edukalt võites Soome VJS klubi poisse 2:1. Järgnenud mängus FC Helios Tartuga tuli meil aga vastu võtta napp kaotus - FC Helios võitis meie poisse 2:1. Teenitud 9 punktiga tõusid Peipsi poisid liidriks. Teise päeva lõpus algasid 1.-5. koha mängud. Taaskord tuli meie mänguritel end kokku võtta. Selle tulemusena võideti otsustav mäng FA Tartu Kalevi üle 3:1. See võit tagas meile koha finaalis!
Finaalis vastaseks taaskord FC Santos! Suurte pingutuste tulemusena asus FC Peipsi United Junior kohtumist juhtima 13. minutil (1:0), teise poolaja 27. minutil löödud värav aga tagas juba kindla võidu! Mõlemad finaalis teenitud väravad lõi Krister Laurisoo.
Turniiri parimaks väravavahiks valiti taaskord meie enda poiss Sergei Poljakov. Parimad väravakütid sellel turniiril: Krister Laurisoo 7, Richard Kuusmaa 4,Jaroslav Mozzhukhin,  Nevil Laumets, Andreas Tarto ja Kevin-Arly Laanemets said kirja ühe löödud värava.
Jalgpalliklubi FC Peipsi United Junior meeskond mängis turniiril järgmises koosseisus: Eldar Buk, Richard Kuusmaa, Kevin-Arly Laanemets, Emil Laumets, Nevil Laumets, Krister Laurisoo,Sergei Poljakov, Jaroslav Šutak, Svjatoslav Šutak, Jaroslav Mozzhukhin, Kevin Punder, Andreas Tarto, Stefan Klemenok. Treener: Vladimir Feltin
Kuldsed tänusõnad mängijatele, treenerile ja lapsevanematele!

TULEMUSED

Eelmine
Spordiklubi Peipsiäärsed maadlejad osalesid E. Pütsepa mälestusvõistlustel
Järgmine
Peipsiääre valla koolispordi jalgpalli meistrivõistlustel võidutses Pala kooli meeskond