Indiaca Eesti lahtistelt karikavõistlustel võitles Spordiklubi Juku naiskond välja III koha

Nädalavahetusel 8.-9. detsembril toimusid Tartus, Eesti Maaülikooli spordihoones 2018 Eesti lahtised karikavõistlused indiacas. Spordiklubi Juku osales laupäeval ühe naiskonnaga ning pühapäeval segavõistkonnaga. Kokku osales karikavõistlustel 19 võistkonda.
Seekordsel võistlusel läks edukamalt Spordiklubi naiskonnal, kes viie naiskonna seas võitles, kahe kaotuse ja kahe võiduga, endale välja III koha karika. Alatskivi spordiklubi Juku tubli naiskonnas mängisid Helja Laumest, Eddy Tulko, Tiina Paeorg, Kristel Härm, Merje Vaher ja Anžeelika Tappo.
Spordiklubi Juku segavõistkond paiknes kolmeliikmelises alagrupis, kus pingelistest ja tasavägistest mängudest saadi ikkagi kaks kaotust ning edasi mängiti otsustav kohamäng 5.-6. koha peale. Antud mängus võideldi kõvasti Telia SK Tartu segavõistkonna vastu, kuid siiski võitu kirja ei saadud, mis omakorda tähendas, et seekord spordiklubi Juku segavõistkond ei saavutanud Eesti lahtiselt karikavõistlustel, kõrgemat kohta kui 6. koht. Spordiklubi Juku segavõistkond mängis koosseisus Maili Mägi, Helja Laumets, Tarmo Eres, Viljar Kook, Roland Vahi ja Ago Vahi.

TULEMUSED
PILDID
(facebook album, fotod Maarika Jaguson)

Eelmine
Eesti Käsipalliliit tunnustas suvist Alatskivi rannakäsipalli etappi
Järgmine
Tartumaa spordiaasta lõpetamisel tunnustati parimaid

Lisa kommentaar

Email again: