III Peipsiääre valla Talimängud võitis ülekaalukalt Pala spordiklubi võistkond

Kolmandat aastat toimunud Peipsiääre valla Talimängudel osales käesoleval aastal 1. veebruaril Palal neli võistkonda ning kokku jagati võistlejatele 43 komplekti medaleid ehk ühtekokku 129 medalit. Poolel võistluspäeval näitas üldtabel, et üks võistkond hakkab tõsiselt kaasvõistkondade eest ära libisema üldkokkuvõtte esikohale. Kõige rohkem ehk seitse esikohta erinevatel aladel suutis noppida Pala Spordiklubi võistkond ning see tagas ka neile lõpuks 236 punktiga üldesikoha. Üldvõiduga kaasnes traditsiooniliselt ka see, et Pala SK võistkond viis, kuni järgmiste talimängudeni, kaasa sportliku lumememme rändkarika.
Üldkokkuvõttes II koha teenis välja kohalik Alatskivi Noortekeskuse esindus 209 punkti ja kahe alavõiduga. Vara-Koosa teenis välja 202 punkti ning  tubli III koha. Spordiklubi Juku võistkond langes eelmise aasta üldvõidu saavutamist kolm kohta tahapoole ning lõpetas sellel aastal 4. kohal. 
Suured tänud kõigile abilistele, kes Peipsiääre valla Talimängude kordaminemisele kaasa aitasid ning erilised kiidusõnad nelja võistkonna kokkupanijatele/esindajatele Peep Pällile, Kristin Sikkile, Mait Martpõllule ja Mihkel Paapsile.
Kohtumiseni järgmistel Peipsiääre valla mängudel ja võistlustel.

TULEMUSED
PILDID  (Fotod: Gerly Soieva)


Eelmine
FC Peipsi United Junior on Jõgevamaa noorte 2020.a. saalijalgpalli meister
Järgmine
FC Peipsi United Juniori kullasadu jätkub

Lisa kommentaar

Email again: