FC Peipsi United Junior võistkondadel kolmel laupäeval kolm turniiri

Laupäeval 29. jaanuaril toimus Lähte spordihoones Lähte Indoor Cup 2022.
Fc peipsi United junior oli esindatud 2010 a. sünd. poiste arvestuses. Turniir kujunes meie poiste jaoks äärmiselt raskeks- treenerid vahetasid mängijate positsioone ja tegid kõik võimaliku tulemuse parandamiseks, aga ometi ei saanud me palli liikuma ja mängupilt oli väga rabe.Lähte Indoor cupilt Peipsile 5. koht. Kokku osales 6 meeskonda.
Skoorijad meie poolelt olid Nevil Laumets 1 väravaga ja Richard Kuusmaa 3 väravaga.
5. veebruaril toimus Paides suurejooneline Eesti Noorte Saalikarika 2022 finaalturniir.
Juba finaalturniirile jõudmine oli meie poiste jaoks suur saavutus, võideldi vapralt, järgiti treenerite juhendeid, ja selle tulemusel saavutati Saalikarikal kiiduväärt 5.koht.
Meie ründaja Richard Kuusmaa suutis vastaste väravahte alistada kahel korral.
Koosseis mängupäeval oli Jaroslav ja Svjatoslav Šutak Emil ja Nevil Laumets, Kevin Opikov, Kevin Arly Laanemets, Richard Kuusmaa, Krister Laurisoo ja Sergei Poljakov (VV). Puhja Sk Barca poolelt olid abis Märt Aan ja Raiko Tammi. Treenerid Andres Bõkarev ja Vladimir Feltin.
12. veebruaril toimus Põlvas mesikäpa hallis Lootos Cup 2022. Meie ühendmeeskond oli esindatud 2011. a. sündinud poiste vanusegrupis. Kokku mängiti viis pingelist mängu,millest kolm suutis meie ühendmeeskond võita ja ühe viigistada. Kogutud 10 punktiga turniiri tabelis saavutasime 2. koha. Väravalööjad seekord Sabina Kraineva (Puhja Sk Barca) 3 tabamust, Eldar Buk (K) 4 tabamust ja Krister Laurisoo 5 väravat. Koosseisu kuulusid veel Jaroslav ja Svjatoslav Šutak, hea turniiri teinud Jaan Leetberg (Puhja Sk Barca), Artjom Blinnikov, Märt Aan (VV Puhja Sk Barca). Turniiri parima mängija tiitli saavutas Eldar Buk. Treenerid Vladimir Feltin (Fc Peipsi United Junior), Andres Bõkarev (Puhja Sk Barca).
Suured kummardused lapsevanematele ja poolehoidjatele!

*Info ja tekst Olimar Laurisoo

Eelmine
Peipsiääre valla koolinoorte rahvastepalli meistrivõistlustel võidutsesid Pala kooli võistkonnad
Järgmine
Pala kooli segavõistkond saavutas Peipsiääre valla koolispordi meistritiitli tervisepallis

Lisa kommentaar

Email again: