FC Peipsi United Junior'i tegus aasta 2020

2020. a osales FC Peipsi United Junior kokku 37 turniiril. Võisteldi nii Tallinnas, Tartumaal, Harjumaal, Jõgevamaal, Põlvamaal kui ka Võrumaal. Oma mänguoskusi käidi lihvimas ka Lääne- ja Ida-Virumaal. Turniiridel mängisid Peipsi poisid kokku 174 mängu. Võistlesime 5 erinevas vanusekategoorias.
Mängiti nii naturaalmurul, kunstmurul kui ka kulutati erinevate spordisaalide põrandaid. Kokku olid poisid võistlustules uskumatud 56,4 h. Selle ajaga alistasid Peipsi Juniorid vastaste väravavahte kolossaalsel 431 korral. Keskmiselt teeb see siis peaaegu 2,5 väravat igas mängus.
Kolmanda koha medaleid tõid Peipsi poisid koju 3 korral, 2. koha medaleid 7 korral, poodiumi kõrgeimal astmel olime samuti 7 korral. Õnnetu neljandal koha saavutasime samuti 7 korral.
Poiste individuaalsetest saavutustest saame rääkida ka ainult ülivõrdes. Turniiride korraldajad valisid parimaks väravavahiks Sergei Poljakovi suisa viiel korral. Turniiri parima mägija tiitli viisid endaga võistlustelt koju Krister Laurisoo kahel korral ja Andreas Tarto ühel korral. Turniiri kõige kõvemaks kaitsjaks valiti Kevin Opikov ühel korral. Võistkonna parimad tiitlid jagunesid järgmiselt: Eldar Buk – 2x, Richard Kuusmaa, Krister Laurisoo, Kevin Opikov, Nevil Laumets, Emil Laumets - 1x.
Suurimad väravakütid aastal 2020 olid: Krister Laurisoo 117 väravat, Richard Kuusmaa 87 väravat, Eldar Buk 56 väravat, Andreas Tarto 43 väravat, Nevil Laumets 37 väravat, Kevin Opikov 11 väravat, Sergei Poljakov 12 väravat, Kevin Arly Laanemets ja Alexander Zulenkov 11 väravat, Artur Ovtsiinikov 8 väravat, Jaroslav Mozzhukhin 7 väravat, Kevin Laurisoo 6 väravat, Emil Laumets 3 väravat, Artjom Blinnikov ja Jaroslav Šutak 2 väravat, Svjatoslav Šutak ja Aleksander Rosenberg 1 värav. Siinkohal tahaks esile tuua ka meie noorema grupi väravavahi, Kevin Mägi, kelle kiire õppimis- ja kohanemisvõime tegi temast noorema grupi parima väravavahi. Kuna kõik meie klubi jalkapoisid on läbi teinud suure-suure arengu, siis treener tahaks esile tuua Aleksander Rosenbergi, Emil Laumetsa ja Svjatoslav Šutaki, kelle areng on kogu meeskonda positiivselt üllatanud.
Kollaseid kaarte jagati meie mängijatele kuuel korral ja ühel korral sai selle au osaks ka meie meeskonna treener.
Nüüd lühidalt ka Eesti Meistrivõistlustest. Mängitud 13 mängust Eesti erinevate jalgpalliklubide vastu, olid Peipsi pallurid võidukad 11 korral, üks mäng mängiti viiki ja ühes mängus pidime tundma ka kaotusvalu. U11 B-S alagrupi parimad väravakütid olid Krister Laurisoo 8 väravat, Richard Kuusmaa 8 väravat ja Nevil Laumets 6 väravat.
Sellel aastal sai Leader programmi raames ja Peipsiääre Vallavalitsuse abiga soetatud meie treeningpaika Kallaste staadionile uued väravad ja palju-palju muid treeningvahendeid. Meie klubi poolelt oli selle projekti eestvedajaks Varmo Laumets.
Staadioni korrashoiu eest vastutasid Eduard Landzberg ja Vladimir Feltin. Murutraktori korrashoiu eest hoolitses Aivo Laanemets. Suureks abiks olid ka lapsevanemad, kes ei pidanud paljuks oma abikäsi ulatada. Suur tänu samuti Taavi Pirk, et aitasid meil varustuse hoidmiseks ette nähtud kämpingu Kallaste staadionile tervelt toimetada.
Suure panuse klubi tegevusse andsid: Olimar Laurisoo, kes on hoolt kandnud, et aasta oleks täidetud pinget pakkuvate võistluste ja turniiridega. Samuti pidas ta kõige selle kohta statistikat ning kajastas seda igakuistes uudisartiklites. Tänu Olimarile on tagatud tõhus infovahetus turniirikorraldajate, müügiesindajate ja lapsevanematega. Lisaks sellele on Olimar teinud algust treeneritöö omandamisega. Helja Laumets, kes hoolitses selle eest, et kõik arved oleks makstud ja raamatupidamises kord majas. Andres Tarto, kes raskel Covidi ajal taotles riigilt klubile lisaraha ja aitas nii jõu kui ka nõuga. Tänud Sulle, Ille Sinilaht, et hoiad meie aruandlusel silma peal.
Aastal 2020 sai FC Peipsi United Junior suure au osaliseks, kui I-Sport otsustas toetada meid võistlus- ja treeningriietega ning treeningvarustusega. Just Sina, Janek Metsva, panid meie poisid esinduslikku spordiriietusse ja koostöö Sinu ja I-spordiga on igati kiiduväärt! Kõige suurema kummarduse teeme ikkagi Peipsiääre Vallavalitsusele - valla abita ei oleks meie meeskond sellisel tasemel nagu see praegu on!
Kallid treenerid Vladimir Feltin, Eduard Landzberg, teie tohutu panus meie lastesse, klubisse ja kogu klubi tegevusse on nii suur, et seda ei saa lihtsalt sõnadega kirjeldada! Kogu see veedetud aeg trennides, turniiridel ja ka vabal ajal läheb kindlasti ajalukku, sest just tänu teile teavad juba enamus Eesti noorte jalgpalliklubisid, et kes on see komeedina taevasse tõusnud FC Peipsi United Junior. Peale iga mängu võitu juubeldasite koos poistega ja kiidusõnu jätkus teil alati kõigile, peale kaotatud mängu suutsite ikka ja alati poisse uueks mänguks motiveerida ja ette valmistada -see on oskus mida ei saa õppida vaid te olete sündinud treeneriteks! Kogu Peipsi pere on teile tänulik!
Vähem tähtsad pole ka meie jalkaässade lapsevanemad. Kogu aasta jooksul usaldasite oma võsukesi juhendajate hoolde, elasite kaasa ja hoidsite pöialt püsti igal treeningul, turniiril ja väljasõidul. Tegite ümber oma plaane, et poisid saaksid osaleda turniiridel ja usun, et nii mõnigi pereüritus lükkus tänu sellele edasi. Treenerid ja klubi juhatus tänavad teid selle usalduse, panuse ja toetuse eest!
FC Peipsi United Junior tänab veelkord kõiki toetajaid ja kaasaelajaid ning soovib kõigile teguderohket 2021. aastat!

*Tekst: FC Peipsi United Junior
Eelmine
Peipsiääre vald lõpetas Tartumaa Sügismängud III kohaga
Järgmine
Käesoleva aasta jalgpallihooaja hea algus Peipsi-Puhja ühendmeeskonnale

Lisa kommentaar

Email again: