Lauatennise meistrivõistlustel kaitsesid eelmise aasta võitjad tiitlit

Alatskivi meistrivõistlustele lauatennises tuli laupäeval 11. aprillil ilusa kevadise ilmaga Alatskivi kooli saali osa võtma 8 meesvõistlejat ja 7 naisvõistlejat. Nii naised kui mehed jagati loosimise teel kahte alagruppi, mille tulemuste põhjal mängiti edasi kohamängudel. Segapaarismängus osales neli võistkonda, kes mängisid omavahel ühekorra läbi.
Naiste võistlusel kaitses edukalt oma eelmise aasta meistritiitlit Anžeelika Tappo, kes ei kaotanud meistri-võistlustel ühtegi geimi, II koha võitles välja endale Helja Laumets ning III koha pjedestaali astmele astus Silvi Vaiknemets.
Meeste võistlus pakkus tasavägisemaid mänge rohkem ning esikolmikusse pääsemiseks tuli näha palju vaeva. Lauri Leppik suutis teha sama, mida naiste turniiri võitja ehk mitte ühtegi geimi kaotades, tuli teist aastat järjest Alatskivi meistriks lauatennises. Finaalis alistas ta, nagu eelmisel aastal, ka seekord Uno Ainsoo. Kolmanda koha mängus läks vaja kolme tasavägist geimi, et koht välja selgitada ja III koha noppis Vladimr Kostin.
Segapaarismängus ei olnud seekord vastast paarile  Anžeelika   Tappo - Olimar Laurisoo. Teise koha mängis
välja segapaar Helja Laumets - Jaanus Knude ning kolmas koht kuulus Reet ja Uno Ainsoole.
 

Eelmine
Selgusid Alatskivi noortekeskuse parimad kabetajad
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonnad jäid Eesti 2015. aasta meistrivõistlustel medalitest napilt ilma

Lisa kommentaar

Email again: