Alatskivi spordiklubi Juku väikesed käsipallurid jäid esimestena rannakäsipalli Eesti meistrivõistlustel esikolmikust välja

Alatskivi väikesed käsipallurid osalesid 2016 Rannakäsipalli Eesti meistrivõistlustel. Viimane etapp toimus Viljandi järve ääres, kokku toimus kolmel nädalavahetusel üks etapp - esimene Alatskivil, teine Põlvas ning kolmas Viljandis. Kokku selgitati Eesti meistreid kaheksas erinevas võistlusklassis. Spordiklubi Juku osales kahe võistkonnaga 2005 ja hiljem sündinud poiste võistlusklassis, kus kokku osales meistrivõistlustel kümme võistkonda.
Viljandi etapil ei suutnud spordiklubi Juku võistkonnad alagrupi mängudes tugevatele Põlva, Valga ja Viljandi võistkondadele vastu saada ning mängisid oma viimase mängu 6.-7. koha peale omavahel. Sellest mängust kujunes kolme etapi jooksul kõige emotsionaalsem ja hasartsem mäng, mida Juku võistkonnad esitasid. Esimese poolaja võitis spordiklubi Juku 1 võistkonda ning teisel poolajal suutis enda napi paremuse maksma panna Juku 2 ning see tähendas, et edasi toimuvad rannakäsipalli "jooksud", kus seekord suutis paremini skoorida kogenum spordiklubi Juku 1 võistkond. 
Nii Viljandi etapi kui ka üldarvestuses kokku suutis spordiklubi Juku 1 võistkonda seega edestada Juku 2 võistkonda ning kolme etapile peale kokku kogus Juku 1 võistkond endale 215 punkti, mis andis neile 2016 aasta Rannakäsipalli Eesti meistrivõistlustel 4. koha ning Juku 2 võistkonda korjas kokku 210 punkti, mis asetas nad kohe pärast esimest võistkonda üldarvestuses meistrivõistlustel 5. kohale. 
Alatskivi spordiklubi Juku võistkondades mängisid Mari Kivitalu, Marta-Miina Noormägi, Karmen Kuusik, Kristin Vagula ning poisid Uku Suursild, Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Mathias Alois Katsan, Ivan Artamonov, Anton Pašenkov, Kaspar Timusk, Kristjan Heinla, Hugo Eduard Teras ja Venriko Vulf.
Rannakäsipalli mängud on selleks hooajaks mängitud, edasi jätkub hooaeg juba saalikäsipalli mängudega.

VILJANDI ETAPI TULEMUSED
ÜLDARVETUSE TULEMUSED
PILDID 1 (fotod: Helin Potter)
PILDID 2 (fotod: Siret, Peeter Vagula)

Eelmine
Alatskivi indiacanoored naasesid kodustelt Juunorite Maailma karikavõistlustelt erinevate medalitega
Järgmine
III Alatskivi maratonil tuli vihmast ja jahedat ilma trotsides starti 50 osalejat

Lisa kommentaar

Email again: