Alatskivi spordiklubi Juku indiacameeskond noppis Eesti meistrivõistlustelt hõbemedalid

Laupäeval 16. aprillil leidis lõpplahenduse 2015/2016 indiacahooaeg, kui mängiti nelja parima võistkonna kohad finaalmängudel. Finaalmängudes olid esindatud kõik Alatskivi spordiklubi kolm võistkonda.
Alatskivi spordiklubi Juku segavõistkond alustas finaalmängude päeva esimene kohtudes 3.-4. koha mängus Tähtvere võistkonnaga. Mängupilt näitas, et antud mängus Alatskivi indiacamängijad vastasele tõsist vastupanu osutada ei suuda ning vastu tuli võtta 0:3 kaotus ning 4. koht meistri-võistlustel. Järgmisena olid võistlustules Alatskivi spordiklubi Juku naiskond, kes samuti ei suutnud vastastele Tähtvere naiskonnast suuremat vastupanu osutada ning kohamäng kaotati 0:3 ning lepiti sarnaselt segavõistkonnaga 2016. aasta meistri-võistlustel 4. kohaga. Päeva viimases mängus kohtusid antud hetke kaks parimat meeskonda omavahel ehk Alatskivi spordi-klubi Juku meeskond ja Tallinna indiacaklubi meeskond. Ka antud mängus Alatskivi mees-kond kahes esimeses geimis tallinlastele vastu ei saanud, kolmandas geimis suudeti oma vigade arvu vähenda ning tulemuseks oli ka geimivõit. Neljandasse geimi kahjuks enam Alatskivi meestel jõudu ei jätkunud ning kaotati geim ja ka finaalmäng tulemusega 1:3 ja kaela riputati Eesti 2016. a. indiaca meistri-võistluste hõbemedalid.
Alatskivi spordiklubi Juku segavõistkonnas 2016. aasta meistrivõistlustel mängisid: 
Ago Vahi ,Roland Vahi, Priit Allikivi, Viljar Kook, Neeme Lõhmus, Veiko Kook, Helja Laumets, Ingrid Sinilaht, Ketriin Laumets, Merilin Must.
Alatskivi spordiklubi Juku naiskonnas 2016. aasta meistrivõistlustel mängisid:
Helja Laumets, Ingrid Sinilaht, Merje Vaher, Terje Pihlak, Eddy Tulko, Ketriin Laumets, Mari-Liis Must, Merilin Must.
Alatskivi spordiklubi Juku meeskonnas 2016. aasta meistrivõistlustel mängisid:
Ago Vahi, Alari Ainsoo, Meelis Kall, Kaupo Mets, Viljar Kook, Priit Allikivi, Roland Vahi, Veiko Kook, Tarmo Eres, Neeme Lõhmus

Eelmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonnad lähevad Eesti meistrivõistluste finaalmängudele medaleid püüdma
Järgmine
Alatskivi Jüriöö teatejooksul domineerisid Noortekeskuse võistkonnad

Lisa kommentaar

Email again: