Alatskivi spordiklubi Juku kõik indiacavõistkonnad tagasid Eesti meistrivõistlustel edasipääsu finaalmängudele

Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonnad osalesid 5.-6. märtsil Eesti indiaca meistrivõiustluste II etapil Mustvees. Meeskond ja naiskond mängsid laupäeval ja segavõistkond pühapäeval. Võrreldes eelmise aastaga, kus nelja parema sekka pääsesid edasi mängima naiskond ja segavõistkond, oli sellel aastal tulemus parem, kuna edasi kohamängudele pääsesid mängima kõik kolm võistkonda. Meeskond saavutas I etapilt saadud 14 punkti ja II etapilt juurde saadud 8 punktiga kokku 22 punkti, mis andis tabelis II koha. Naiskond pääses 6 punktiga 4. kohaga edasi finaalmängudele. Segavõistkondade arvstuses said lõplikud kohad paika alles viimaste mängudega ja nii ka Alatskivi spordiklubi Juku saatus sõltus viimasest mängust Elion SK Põlva vastu. Nelja parema sekka edasipääsemiseks tuli antud vastast võita geimida 2:0 ja seda ka pingelises mängus suudeti ning antud võit tagas napi ühe punktilise edu järgneva võistkonna ees ning pääsetakse mängima edasistele kohamängudele.
Poolfinaale mängitakse kodus-võõrsil süsteemis, mis tähendab, et kohalikel on võimalus tulla Alatskivi kooli saali kaasa elama kõigile kolmele poolfinaalmängule, kus kodused Alatskivi indiacavõistkonnad võistlustulle astuvad.
Alatskivi spordiklubi Juku meeskond mängis II etapil kooseisus: Meelis Kall, Viljar Kook, Alari Ainsoo, Tarmo Eres, Priit Allikivi ja Neeme Lõhmus.
Naiskonnas mängisid II etapil Ingrid Sinilaht, Ketriin Laumets, Merje Vaher, Helja Laumets, Eddy Tulko
Segasõistkonda esindasid: Viljar Kook, Neeme Lõhmus, Priit Allikivi, Veiko Kook, Ketriin Laumets, Helja Laumets ja Ingrid Sinilaht
Meeskondadest kohtuvad poolfinaalides omavahel
a.   Tallinna IK – Elion SK Tartu
b.   Alatskivi SK Juku – Elion SK Põlva
Naiskondadest kohtuvad poolfinaalides omavahel
a.   Ülenurme GSK - Alatskivi SK Juku
b.   Elion SK Tartu - Tähtvere
Segavõistkondadest kohtuvad poolfinaalides omavahel
a.   Elion SK Tartu - Alatskivi SK Juku
b.   Tallinna IK - Einar
Poolfinaalmängude võitjad pääsevad finaali, kaotajad selgitavad omavahelistes mängudes III koha omaniku.


Eelmine
Alatskivi valla võistkonnale 2016. aasta Peipsi Talimängudelt kokkuvõttes tubli II koht
Järgmine
Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustelt Alatskivi kooli noortele korvpallipoistele 4. koht

Lisa kommentaar

Email again: