Seitsemndat korda toimus indiacavõistlus Alatskivi Suled

Alatskivi keskkoolis toimus 22. novembril Spordiklubi Juku ja Alatskivi vallavalitsuse korralduskoostöös järjekordne indiacavõistlus Alatskivi Suled VII. Osales 45 indiacalast, kes loosimise teel jagati 9 võistkonda.Võistkondade nimed olid võistkonna kaptenite omad. Mängiti kahes alagrupis, hiljem grupi parimad omavahel ning tagumised omavahel.
Võistluspäev algas hommikul kella 10:00 ja Alatskivi Suled 7 seekordne meister selgus õhtul kella 20:00.Nelja parem sekka suutsid ennast äärmiselt tasavägistes mängudes võidelda võistkonnad KAUPO, VAIDO, MARTIN V. ja VILJAR. Kahest esimesest pääses finaali KAUPO võistkond ning kahest viimasest suutis poolfinaali paremini mängida VILJARI võistkond, kes edestas mõlemas geimis vastast ühepunktilise eduga.
Kolmanda-neljanda koha mängus kohtusid seega VAIDO ja MARTIN V. võistkonnad, viimane mängis ühe mehega vähemuses, kuna poolfinaalis vigastas end üks mängijatest. VAIDO võistkond suutis oma ühe mehelise enamuse maksma panna ja võitis pronksikohtumise 16:14; 15:12, neile kaela pronksmedalid. Finaalis mängisid KAUPO ja VILJARI võistkonnad väga tasavägise ja põneva kohtumise. Finaal kulges punkt-punkti mängus ning väga emotsionaalselt. Esimene geim lõppes KAUPO võistkonna eduga 16:14, teine geim mängiti koguni 19 puntkini, mille jõudis jällegi KAUPO võistkond, VILJARIL oli vastu panna 17 punkti. Antud skoor tähendas seda, et võistkond KAUPO saavutas Alatskivi Suled 7 võistlustelt kuldmedalid ning VILJARI võistkonnale riputati kaela hõbemedalid.
I koht - KAUPO - Kaupo Mets, Alvar Kägo, Kaido Männi, Anžeelika Tappo, Riina Rinne
II koht - VILJAR - Viljar Kook, Helja Lumets, Einar Piir, Roland Vahi, Maarja Ainsoo
III koht - VAIDO - Vaido Vähk, Riho Nisu, Mikko Jušin, Maili Mägi, Raina Tappo

Eelmine
Tartumaa koolinoorte rahvastepalli meistrivõistlustel rekordarv osalejaid
Järgmine
Alatskivi SK Juku indiacalastele Eesti lahtistel karikavõistlustelt kaks karikat