IX Veskijärve veepeol osales vaatamata heitlikule ilmale rohkelt huvilisi


20. juulil toimus Alatskivi järve ääres 9. Veskijärve veepidu. Triatloni tutvustamiseks ja populariseerimiseks korraldati veepeol esimest korda lastele Veskijärve lastetriatlon, kus osales 15 võistlejat neljas vanuserühmas: 6.-8. a; 9.-10. a; 11.-12. a; 13.-14. a. Kõik, kes ajaloolisest lastetriatlonist osa võtsid on väga-väga tublid ja suurt tunnustust väärt! Triatloniga on tutvus tehtud - järgmisel aastal on distantsid vanematele lastele kindlasti pikemad.

Pärast triatloni toimus 5-liikmelistele võistkondadele lõbus 10-võistlus "Vees ja kaldal". Osales viis võistkonda: Vetikad (kapten Helena Stepanova); Sõbrad (kapten Renaldo Tatter); Nunnu (kapten Alvar Must); Real Madrid (kapten Marko Piiri) ja Vesiroos (kapten Ursula Paap). 10-võistluse aladeks olid lastetriatlon, laevahukk, rannalina pööramine, väledad madrused, täpsusvisked vette, kalapüük, varanduse otsimine, veeämbrite hoidmine, õnnemäng ja veekandmine.

Täname kõiki, kes tulid appi ning veepeo lastele põnevaks ja meeldejäävaks muutsid: Silvi Vaiknemets, Kalev Elken, Varmo Laumets, Andrus Salu, Mari-Liis Kruup, Merilin Must, Mari-Liis Must, Darja Ivanova, Helja Laumets ja Karl-Fredy Kruup.

10-võistluses "Vees ja kaldal" osales 5 võistkonda:
1. koht VESIROOS 89 punkti
2. koht VETIKAD 77 punkti
3. koht SÕBRAD 66 punkti
4. koht REAL MADRID 52 punkti
5. koht NUNNUD 31 punkti


Eelmine
Spordiklubi Juku korvpallitüdrukud osalesid tänavakorvpalli etapil Pärnus
Järgmine
Spordiklubi Juku kutsub augustis osalema spordilaagrisse

Lisa kommentaar

Email again: