Alatskivi korvpallineiud ja -poisid lõpetasid oma hooaja Lätis Smiltene turniiriga

Alatskivi noored korvpallurid lõpetasid oma korvpalli saalihooaja 8.-9. mail välisturniiriga Lätis, Smiltenes. Lätiturniiril osalesid 4.-5. klassi poisid ja 8.-9. klassi neiud. Neidude turniiril osales viis neidude võistkonda: Alatskivi, Aluksne, Smiltene, Jaunpils ja Valmiera. Alatskivi korvpalli-neiud alustasid turniiri väga kahvatu mänguga, mille tulemuseks oli napp kaotus Valmiera võistkonna vastu 27:30, parimad punktiviskajad Mari-Liis Must 12 punktiga ja Merilin Must 10 punktiga. Teises mängus kohtuti Jaunpilsi võistkonnaga ning alguses tasavägiselt kulgenud mäng kaotati lõpuks siiski väsimuse tõttu 13:21, Merilin Must ja Anastasia Širokova viskasid võistkonna kasuks mõlemad parimatena 4 punkti. Kolmandas mängus suudeti natukene oma mängupilti parandada ning kohe haarati mängus Aluksnega ka juhtohjad. Mängu lõpp küll vajus ära, aga mäng siiski võideti 32:21, parimana tõi Merilin Must oma võistkonnale 14 punkti. Viimane neljas mäng kohaliku Smiltene vastu kulges kuni lõpu viimaste minutiteni väga tasavägiselt, kuid kohalikud suutsid mängu lõpus kindlamalt tegutseda ning Alatskivi neiud kaotasid 19:23, antud mängus viskasid punkte Alatskivi võistkonna kasuks ainult õed Mustad - Merilin 12 punkti ja Mari-Liis 7 punkti. Kokkuvõttes neidude võistkonnale, vähese treeningul osalemise tõttu, oma viimaselt korvpalliturniirilt 4. koht. Alatskivi võistkond mängis koosseisus Merilin Must, Mari-Liis Must, Katrin Ivanova, Sirli Bobkova, Anastassia Timofejeva, Anastasija Kostina ja Anastasia Širokova.
  • Alatskivi korvpallineidude PARIMAD PALAD Smiltene korvpalliturniiril: VAATA SIIT
Poiste 2003. a. ja hiljem sündinud võistkondi osales Smiltene turniiril neli: Alatskivi, Iecava, Rugāji ja Smiltene. Esimeses mängus kohtuti kohe võõrustajate Smiltenega ning mäng algas väga tasavägiselt, esimese veerandi Alatskivi poisid võitsid 5:4, kuid teisel ja kolmandal veerandil panid vastased oma paremuse maksma ja tegid vahespurdi, millest Alatskivi poisid enam ei toibunud ning Alatskivi kaotas mängu 14:27, võistkonna kasuks viskasid parimatena Henri Poolakese 5 punkti ja Robert Treial 4 punkti. Teises mängus mindi vastamisi tulevase turniiri võitjaga tugeva Rugāji poiste võistkonnaga. Antud mängus jäid Alatskivi poisid alla igas mängu elemendis ning kaotasid mängu 5:50, punkte viskasid Remi Kalda 3 punkti ja Henri Poolakese 2 punkti. Turniiri viimases mängus andis väsimus endast märku ning kohtumine Iecava võistkonna vastu kaotati 15:45, antud mängus viskas Henri Poolakese 8 punkti, Remi Kalda 3 punkti, Matthias-Sander Järs 2 punkti ja Robert Treiale samuti 2 punkti. Alatskivi poisid tulid seekord oma esimeselt välisturniirilt tagasi võiduta, mis andis Smiltenes neile 4. koha. Lätis Smiltene korvpalliturniiril Alatskivi võistkonnas mängisid: Henri Poolakese, Robert Treial, Remi Kalda, Matthias-Sander Järs, Lucas Aas, David-Andero Lellep, Renaldo Tatter ja Andre Pärn.
Korvpallineiud ja poisid saavad nüüd kaua oodatud suvepuhkusele.