Discgolfis selgus uus Peipsiääre valla meister

Teisipäeva 29. juuni päikselisel ja soojal õhtupoolikul selgusid Alatskivil Peipsiääre valla meistrivõistluste parimad discgolfimängijad. Kolmest etapist koosnenud meistrivõistlustel osales kokku 18 mängijat, enim oli huvilisi rajal meeste võistlusklassis, kus viskeid demonstreerisid kolmel etapil kokku 14 mängijat, naismängijaid osales etappidel ebastabiilselt paraku kokku nelja mängija jagu.
Naistest suutis kolme etapi kokkuvõttes kaasmängijaid edestada Ave Ots, kellele järgnesid Anu Ots ning ühel etapil osalenud Merilin Must saavutas III koha ning Mari-Liis Must  lõpetas meistrivõistlused 4. kohaga.
Meeste võistlusklassis käis meistritiitli nimel natuke pingelisem heitlus, kui viimasele Alatskivi etapile läks esikolmik vastu 3 punkti vahe sees. Lõpuks võideti meistritiitel 2 punktise vahega II koha ees, kellest omakorda III koht jäi maha 1 punktiga. Meeste võistlusklassi teenis meistritiitli esmakordselt Joosep Lamp, kes kahel esimesel etapil teenis vastavalt 4. ja II koha punktid ning viimasel etapil noppis samuti II koha punktid. Tõsine punkt-punkti heitlus käis samuti II ja III koha peale, kus Markus Jörgen Paapsi  ja Renet Eres lõpetasid kokkuvõttes vastavalt 49 punkti ja 48 punktiga. Renet Eres seejuures saavutas ka eelmisel aastal III koha just täpselt sama 48 punktiga.
Võistlusklasside esikolmiku kohad omistasid endale ettevõtte Puukujurid poolt valmistatud spetsiifilised discgolfi meistrivõistluste karikad ning lisaks valla sümboolikaga meened.