Alatskivi Lossijärve kevadjooksul osalejad nautisid suvist jooksuilma

Neljapäeval 24. mail Alatskivi Lossijärve kevadjooksul osalejatel oli võimlaik nautida tõeliselt mõnusat jooksuilma. Antud sportlikul õhtul võis erinevatel jooksuradadel kokku näha 25 vaprat jooksjat, kuid ideaalne ilm tõi siiski Lossijärve kevadjooksule vähem osalejaid kui eelmisel aastal. Kõige rohkem oli jooksurajal käesoleval aastal eelkooliealisi poisse ja tüdrukuid, keda võis rajal üles lugeda üheksa jooksja jagu.
Esimesena olidki võistlusraja stardis kõige nooremad eelkooliealised lapsed ning kõige kiiremini suutis 500m distantsi läbida poistest Eldar Buk,järgnesid vennad Andre Kobõljatski ja Anton Kobõljatski. Teist aastat järjest oli antud võistlusklassis parim tüdruk finišis Kaari Kruusaauk, kes edestas Hilde Suursilda ja Anneli Kauri.
1.-2. klassi poiste võistlusklassis osales neli poissi ja tasavägiselt kulgenud jooksus suutis esimesena võitjana finišis olla Andro Vares, kes läbis 800m raja täpselt 3 minutiga, üks sekund hiljem  jõudis teisena finišisse Ruudi Suursild ning kolmanda aja jooksis rajal välja Nevil Laumets. Sama vanusega tüdrukute seas võitis 800m rajal Daisy Noormägi ajaga 3.02, talle järgnes Kaira Kruusaauk 3.03-ga ning kolmanda Karolin Vagula.
3.-4. klassi poiste võistlusklassis osales viis poissi ning teiste ees suutis esimesena 2,9km raja finišijoone ületada Kaur Kruusaauk, ajaga 14.56, teisena ületas finišijoone Uku Suursild  ning kolmas oli Mairold Niktkin. Tüdrukutest oli parim tüdruk antud 2,9km pikkusel rajal Kristin Vagula ajaga 18.22.
Kõige vanemas võistlusklassis 5.-7. klassi poistele ja tüdrukutele läks jooksurajale 4 võistlejat. Tüdrukutest võidutses jooksurajal Mari Kivitalu ajaga 16.27 ning poisid jagasid omavahel medalid ära nii, et Andre Pärn võitis tulemusega 12.51, esmakordselt võistlusel osalenud Robert Kaširov oli teine ajaga 14.10 ning kolmandana finišeeris Renaldo Tatter ajaga 16.19

TULEMUSED

Eelmine
Alatskivi koolis toimusid kaheksandat korda kooliolümpiamängud
Järgmine
E. Edela nim. Maiturniir maadluses toimus juba 26. korda

Lisa kommentaar

Email again: