Alatskivi kooli võistkonnad teenisid Peipsiääre koolispordi saalijalgpalli võistluselt kaksikvõidu

Naljakuu esimesel teisipäeval, 5. aprillil toimusid jaanuarikuus edasi lükatud Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlused saalijalgpallis 4.- 6. klassile. Võistlustules oli kokku neli võistkonda kolmest erinevast koolist. Kahe esindusega oli väljas Juhan Liivi nim. Alatskivi kool  lisaks veel võõrustaja Vara ja Pala.
Kokku mängiti kümme mängu, pärast mida loeti tabelis punktid kokku ning selgus, et 3.-4. koha selgitamiseks tuleb lisaks üle lugeda ka väravate vahe. Nimelt olid Pala ja Vara võistkonnad mõlemad teeninud omavahelisest mängust viigipunkti ning lõplike kohtade selgitamisel oli väiksem väravate vahe võõrustajatel. Seega A. Haava nim. Pala kooli võistkonnale kuulus 4. koht ning Vara põhikooli esindus lõpetas võistlused pronksmedalitega.
Kahe võiduga just Vara ja Pala kooli eakaaslaste vastu saavutas meistrivõistlustel II koha Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli 2 võistkond ning omakorda kolm võitu saavutanud ja ühe värava endale lüüa lasknud Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli 1 võistkond, teenis Peipsiääre valla koolispordi saalijalgpalli meistritiitli.
Võidukas meeskonnas mängisid Richard Kuusmaa, Sergei Poljakov, Nevil Laumets, Emil Laumets, Kevin Arly Laanemets, Robin Reimann ning juhendaja Kristjan Kallavus. 
Järgmised Peipsiääre valla koolispordi meistrid selguvad juba maikuus.

TULEMUSED
PILDID   (fotod Priit Allikivi)


Eelmine
Selgus järjekordne Peipsiääre valla meister lauatennises
Järgmine
Varal toimus traditsiooniline Kaarli kabeturniir

Lisa kommentaar

Email again: