Alatskivi kooli 7.-9. kl. korvpallipoisid hoiavad pärast I vooru Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel 4. kohta

Alatskivi kooli 7.-9. klassi korvpallipoisid jätkasid 8. detsembril mängudega Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis. Kokku osaleb antud vanuseklassi võistlusel kuus kooli, lisaks Alatskivile, Hiie, Ülenurme, Lähte, Kambja ning Nõo.
I etaplt oli poistel olemas üks võit Lähte ühisgümnaasiumi üle ja üks kaotus Nõo põhikooli võistkonna käest. II etapil mängiti esimene mäng kohaliku Kambja kooli võistkonnaga ning mäng võideti 31:16, parimana viskas Henry Knude 12 punkti.,Teises mängus Hiie kooli vastu esinesid poisid tunudvalt kahvatumalt ning tasuks tuli vastu võtta kaotus numbritega 17:28, antud mängus viskas Robert Treial parimana 5 punkti. Kolmas mäng Ülenurme gümnaasiumi poiste vastu osutus päeva kõige pingelisemaks ja ühtlasi kõige emotsionaalsemaks. Mäng algas Alatskivi poiste jaoks edukalt, kui järjest hoiti mämngus juhtohje enda käes, vahepeal juhiti mängu koguni 10 punktiga. Mängu lõpp kuulus aga kahjuks Ülenurme võistkonnale, kes siis suurema mängulugemise ja kogemusega lõpu enda kasuks pööras ning Alatskivi poistel tuli vastu võtta napp 34:35 kaotus. Parimatena viskasid Marko Piiri ja Henry Knude antud mängus mõlemad 14 punkti.
Kokku teenis 7.-9. klassi poiste võistkond Tartumaa meistrivõistluste I voorust 2 võitu ja 3 kaotust, millega ollakse hetkel 4. kohal. Kevadel jätkuvad antud vanuses II vooruga ning siis onn poistel võimalus oma kohta lõpptabelis parandada.
Alatskivi kooli esindasid Henry Knude, Tauno Katsan, Marko Piiri, Daaniel Püss, Robert Treial, Lucas Aas, Remi Kalda ja Mattias-Sander Järs.

Alatskivi - Kambja  31:16
(Henry Knude - 12p, Marko Piiri - 6p., Lucas Aas - 5p., Daaniel Püss - 4p., Robert Treial - 4p.)

Hiie - Alatskivi 28:17
(Robert Treial - 5p., , Marko Piiri - 4p., Daaniel Püss - 4p., Henry Knude - 2p., Lucas Aas - 2p.)

Ülenurme - Alatskivi 35:34
(Henry Knude - 14p, Marko Piiri - 14p., Daaniel Püss - 4p., Robert Treial - 2p.)

Eelmine
Sportland 3x3 korvpalli RAHVALIIGA festivalilt Alatskivi kooli korvpallipoistele tubli 4. koht
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiaca segavõistkond naasis Eesti 2016. a. karikavõistlustelt III koha karikaga

Lisa kommentaar

Email again: