Alatskivi kooli 4.-6. klassi korvpallipoisid osalesid  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel

Alatskivi kooli 4.-6. klassi korvpallipoisid osalesid 11. veebruaril oma esimesel 2016. aasta võistlustel Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel, kus osales kokku kuus võistkonda. Lisaks Alatskivile veel Nõo põhikool, Ülenurme gümnaasiumist 2 võistkonda, Kambja põhikool ja Hiie kool. Võistkonnad loositi kahte gruppi ja Alatskivi poisid mängisid esimeses mängus Hiie kooli vastu, kus poistel oli suur võistlusmängu kramp sees ning tegutseti väga kartlikult ning vastastele visati vaid 3 punkti ja mäng kaotati 3:10. Teises alagrupi mängus kohtuti Ülenurme I võistkonnaga ning näidati juba palju paremat korvpalli ning võideldi kõvasti, aga tuli siiski vastu võtta
2 punktiline napp kaotus 12:14. Parimana viskas Mattias- Sander Järs 6 punkti. Kolmandas mängus mängiti juba 5.-6. kohale ning poisid tegutsesid mänguplatsil juba silmapaistvalt julgemalt ja aktiivsemalt ning tulemuseks 26:16 võit ja meistrivõistlustel 5. koht. Parimad punktiviskajad olid viimases mängus Stanislav Remets ja Mattias-Sander Järs mõlemad 8 punktiga.
Alatskivi kooli 4.-6. klassi poiste võistkonnas mängisid Robert Treial, Lucas Aas, Stanislav Remets, Siim Noormägi, Remi Kalda, Jakob-Jaan Avvo ja Mattias-Sander Järs.
Järgmine võistlus antud poistele on juba 26. veebruaril, kui toimub Sportland 3x3 korvpallisarja Tartumaa/Tartu linna koolide võistlus 4.-5. klassi ning 6.-7. klassi poistele.

Alatskivi kool - Hiie kool 3:10
(Stanislav Remets - 1 punkt, Remi Kalda - 2 punkti)

Ülenurme gümnaasium 1 - Alatskivi kool 14:12
(Stanislav Remets - 2 punkt, Remi Kalda - 2 punkti, Mattias-Sander Järs - 6 punkti,
Robert Treial - 2 punkti, Lucas Aas - 2 punkti)

Alatskivi kool - Ülenurme gümnaasium 2 26:16
(Stanislav Remets - 8 punkt, Remi Kalda - 6 punkti, Mattias-Sander Järs - 8 punkti, Robert Treial - 2 punkti, Jaakob-Jaan Avvo - 2 punkti)


Eelmine
Kolmandat talve järjest kuulub Alatskivi Talimängude rändkarikas Kroonipuu võistkonnale
Järgmine
Mr. Pritt minikäsipallimängude Tartumaa etapilt Alatskivi koolile esikoht ja edasipääs finaalturniirile

Lisa kommentaar

Email again: