Alatskivi indiaca segavõistkond on Tartumaa 2017 a. meister

Laupäeval 11. novembril toimusid Koosa uues spordihoones indiaca 2017. a. Tartumaa meistrivõistlused. Kokku osales viis segavõistkonda, lisaks Alatskivile, Luunja, Ülenurme, Vara ja Tähtvere. Võistkonnad mängisid kõik omavahel ühe korra läbi ning päeva lõpuks selgus Tartumaa 2017. a. parim indiaca segavõistkond.
Alatskivi segavõistkond alustas mängudega juba kell 10:00 hommikul ja mängis oma esimese kohtumise Vara segavõistkonna vastu ning võitis 2:0, vastavalt 25:18 ja 25:21. Tund aega hiljem mängiti teine mäng Tähtvere indiacalaste vastu ning see mäng võideti üsna kindlalt tulemusega 2:0, punktid vastavalt 25:5 ja 25:17. Võistluspäeva kolmandas mängus mindi vastamisi Luunja võistkonnaga ning antud mäng võideti 2:0 (25:19;25:16). Meistritiitlit otsutavas mängus läksid Alatskivi indiacalased päeva viimases kohtumises mängima tugeva Ülenurme segavõistkonna vastu. Antud mängus suutsid Alatskivi mängijad oma tahtmise mõlemas geimis peale suruda ja vastasvõistkonna eksima panna ning otsustava mängu võita juba populaarseks saanud tulemusega 2:0, punkte loovutati vastastele esimeses geimis 20 ja teises geimis 21. Viimase mängu tulemus tähendas ühtlasi seda, et Alatskivi indiaca segavõistkond saavutas nelja võiduga Tartumaa 2017. aasta meistritiitli ning mängijatele riputati kaela väljateenitud kuldmedalid.
Alatskivile tõid meistritiitli Helja Laumets, Ingrid Sinilaht, Viljar Kook, Veiko Kook, Roland Vahi ja Renet Eres.
Kiitus ja palju õnne võidukale segavõistkonnale.

TULEMUSED

Eelmine
III Lembit Holsti mälestusturniir püstitas uue osalusrekordi ning sai uue võitja
Järgmine
Alatskivi kooli korvpallinoormehed hoiavad pärast Tartumaa koolinoorte meistrivõistluste I etappi kinni pronksmedalitest