Lossijärve Sügisjooks pani punkti võistlussarjale Alatskivi Sportlikud Kolmapäevad

23. septembril, sügise alguse päeval sai Lossijärve sügisjooksuga lõppakordi suvine võistlussari Alatskivi Sportlikud Kolmapäevad. Viie võistlusala kokkuvõttes selgusid kolme vanuseklassi karikavõitjad.
Kodudesse viidi 18 karikat!
Eelkooliealiste esikolmikukarikad omistasid Martin Nikitkin, Mairold Nikitkin ja Kaur Kruusaauk. Tüdrukutest moodustasid esikolmiku Kätriin Uusmaa, võistlussarja pesamuna Stella Uibo ja Daisi Noormägi.
7.-14. aastaste tüdrukute kokkuvõttes saavutasid esikolmiku kohad Mari Kivitalu, Annely Kook ja Marta-Miina Noormägi. Poistest teenis karikad välja Siim Noormägi, Johannes Petmanson ja Andre Pärn.
Naistel oli konkurents kõige hõredam ning parimana hõivas kokkuvõttes esikoha Anette Petmanson, Tuuli- Ann Freienthali ja Anastasia Širokova ees. Meestel käis tihe rebimine kõigil kohtadel ning kolm parimat olid viie etapi kokkuvõttes Veiko Kook, Lembit Uibo ja Rein Vares.
Võistlusarja toimisele oli kaastatud palju abilisi - suured tänud neile ning erilised tänusõnad on ära teeninud võistlussarja ametlikud sekretärid Merilin Must ja Mari-Liis Must, võistlussarja turundusjuht Reet Kruup ning ideeautor ja haldusjuht Kaupo Kruusaauk.

LOSSIJÄRVE SÜGISJOOKS
>TULEMUSED

>PILDID (fotod: Reet Kruup)
ALATSKIVI SPORTLIKUD KOLMAPÄEVAD
>ÜLDPUNKTITABEL


Eelmine
Alatskivi SK Juku seenioride indiacanaiskond on maailmakarikavõitja
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku osales rannaindiaca Eesti meistrivõistlustel viie võistkonnaga

Lisa kommentaar

Email again: