Alatskivi Talimängude esikoht teist talve järjest Kroonipuu võistkonnale

Jaanuarikuu viimane laupäev 31. jaanuar tõi Alatskivi Talimängude päevale kokku seitse võistkonda.Kogemustega ja staažikamad osalejad võistkonnad olid: SK Juku, Kroonipuu ning Päiksi, värskemat ja uue tulija verd lisasid mängudele Peatskivi, Alatskivi noortekeskus ja 9B, lisaks osales mõne aastase vaheaja järel ka naabervalla võistkond Koosa.

Mängud ise said alguse juba 19. jaanuaril, mil pandi pall mängu indiaca eelmängudes         31. jaanuariks sai selgeks kaks paremat võistkonda, kes mängisid omavahel Talimängude päeval finaalis. Peale indiaca võisteldi veel suusatamises, tõukekelkudel, lumediscgolfis, males, kabes, kalapüügis, lauatennises, sõudeergomeetril, nooleviskes ning päeva lõpuks pandi ajud ragisema mälumängus.  Pikal spordipäeval saavutasid erinevate alade esikohti viis osalevat võistkonda. Võistkond 9B saavutas oma parima tulemuse tõukekelgutamises, kus saavutati II koht., lõpptulemusena saavutasid nad 132 punktiga 7. Koha. Alatskivi noortekeskuse võistkond saavutas oma parimad 4. kohad samuti tõukekelgutamises ning males, kokkuvõttes 137,5 punktiga 6. koht. Naabervalla võistkond Koosa noppis esikohad sõudeergomeetril ja lauatennises ning lõpptulemusena 154 punkti ja 5. koht. Võrdse punktisumma 154 punkti teenis ja päeva lõpuks Peatskivi võistkond, neile aga andis parema lõppkoha kõrgem koht suusatamises. Kaks alavõitu tuli võistkonnale kalapüügis ja indiacas ning kokkuvõttes siis 4. koht. Pingelisem heitlus käis ka kolmandale ja teisele kohale. Males esikoha saavatanud Päiksi võistkonda tuli 175,5 punktiga III kohale ning neid edestas kolme ja poole punktiga SK Juku võistkond, kes oma alavõidu noppis nooleviskes, kokkuvõttes neile 179 punktiga II koht. Kõige stabiilsemaid esitusi pakkus Talimängudel Kroonipuu võistkond ning viis alavõitu suusatamises, tõukekelgutamises, lumediscgolfis, kabes ja mälumängus andsid ka kõige kõrgema punktisumma 196 punkti. Kroonipuu võistkond võitis Alatskivi Talimängud teist aastat järjest ning mõlemad rändauhinnad – rändregi ja rändkarikas liikusid jälle aastaks Kroonipuu võistkonnale.

  • TULEMUSED
  • PILDID              fotod: Reet Kruup, Merle Mangusson, Helja Laumets

Alatskivi Sport tänab kõiki suuremaid ja väiksemaid abilisi, kes ALatskivi Talimängude korraldamisele kaasa aitasid.

Suured kummardused seitsme võistkonna kokkupanijatele:

Karl-Fredy Kruup – 9B, Silvi Vaiknemets - Alatskivi noortekeskus, Raido Tamm – Koosa, Maimu Arro – Peatskivi, Kai Knude – Päiksi, Neeme Lõhmus – SK Juku, Helja Laumets – Kroonipuu.

Kohtumiseni 29. Alatskivi Suvemängudel


Eelmine
Lõppesid Alatskivi Talimängude indiaca eelmängud
Järgmine
Kolkjas kihutati taas tõukekelkudel

Lisa kommentaar

Email again: