40. Peipsi Talimängudel saavutas koduse üldvõidu Peipsiääre valla võistkond

Kergete muutuste keerises toimusid 40. Peipsi Talimängud 10. märtsil Peipsiääre vallas, Palal ning mõneti ajaloolistel talimängudel võtsid mõõtu haldusreformi käigus muutunud vallad Setomaa, Räpina, Mustvee, Tartu ja korraldajana Peipsiääre vald alljärgnevatel aladel:
suusatamine, tõukekelgutamine, reesõit+vedu, viissuusak, kalapüük, rahvastepall, indiaca, male, kabe, sõudeergomeetri võistlus, juhtkonnavõistlus ning mälumäng
Tiheda spordipäeva lõpuks selgus, et 40. Peipsi Talimängudel saavutas 5. koha väiksema koosseisuga osalenud Tartu vald, kes saavutas alavõidu viissuusakus. Kalapüügus alavõidu välja püüdnud Mustvee valla võistkond saavutas 67 punktiga 4. koha. Setomaa valla võistkond saavutas lõpptabelis 4 punktilise edu Mustvee ees ning see andis neile 71 punktiga III koha. Setomaa vald saavutas alavõidu reesõidus. vedu võistlusel. Räpina valla võistkond saavutas kolm alavõitu ja seda rahvastepallis, mälumängus ning juhtkonna võistlusel. Kokku kogunes Räpinale lõpptabelisse 88 punkti ning nemad läksid koduvalda tagasi 40. Peipsi Talimängude II kohaga. Seekordsetel Talimängudel ei olnud kokkuvõttes vastast koduväljaku eelist kasutanud Peipsiääre valla võistkonnale, kes kogus päeva jooksul kokku viis alavõitu, mis saavutati suusatamises, tõukekelgutamises, indiacas, sõudeergomeetri võistlustes ning males. Kokku kogunes Peipsiääre vallale tabelisse 102 punkti, mis tagas 40. Peipsi Talimängudelt üldvõidu. 
Seekordsetelt mängudelt jäid küll kõrvale Kastre ja Alutaguse vald, aga loodetavasti suudatavad nad oma read juba järgmisteks mängudeks koondada ning osaleda juba käesoleva aasta suvel toimuvatel juubelihõngulistel 45. Peipsi Suvemängudel Setomaal. Järgmised 41. Peipsi Talimängud korraldab, aga juba uuel talvel Mustvee vald.
Kohtumiseni järgmistel mängudel.


Eelmine
Peipsiääre mälumänguturniiril hoiab pärast II vooru liidrikohta Pala võistkond
Järgmine
Spordiklubi Juku indiacameeskond pääses Eesti meistrivõistlustel poolfinaalmängudele

Lisa kommentaar

Email again: