Spordiklubi Juku käsipallipoisid alustasid rannakäsipalli meistrivõistlusi Põlva etapi III kohaga

Alatskivi käsipallipoisid osalesid 7. juulil Põlvas rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste esimesel etapil. Kokku osales Põlvas erinevates vanustes 35 võistkonda, 2007 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses oli heitliku ilmaga Põlvas osalemas 4 võistkonda, nende seas ka Alatskivi spordiklubi Juku võistkond.
Alatskivi SK Juku alustas päeva kohe tugeva HC Pärnu/Reiu Puhkekeskuse eakaaslaste vastu. Tugevatele pärnakatele avaldati küll südi vastupanu, kuid mõlemad poolajad siiski kaotati ning mäng 0:2. Teises kohtumises mindi vastamisi  Võru poiste võistkonnaga ning antud mäng võideti vastast kindlalt 2:0. Viimases kohtumises mängiti kohaliku Põlva SK  tugeva võistkonnaga. Võrdselt kulgenud mängu, alustasid paremini spordiklubi Juku poisid ning võitsid esimese poolaja, teise poolaja võitis omakorda Põlva SK võistkond ja mängu võitja pidid selgitama otsutavad "jooksud". Viimaseid sooritas spordiklubi Juku paremini kui kohalikud poisid ning Alatskivi käsipallipoisid olid vastasest paremad 4:3, mänguskooriga 2:1. Võrdsete punktidega ja kahe võiduga olid lõpuks kolm võistkonda ja lõplikud kohad otsustasid võidetud mängude tulemused, mille tulemusel Alatskivi spordiklubi Juku saavutas Põlva etapilt III koha.
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas mängisid Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Ruudi Suursild, Alvar Must, Kristjan Punder ja Venriko Vulf.
Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste teine etapp toimub Viljandi järve ääres 14. juulil.

TULEMUSED
INFO
PILDID
(facebook album, fotod: Helin Potter)

Eelmine
I Peipsiääre valla Suvemängudelt teenis võitja rändkarika  spordiklubi Juku võistkond