Kroonipuu võistkond vahetas 2017. a. talimängude teise koha suvemängude esikoha vastu

Alatskivi kooli ja lossi ümbruses toimusid 17. juunil antud nime all eeldatavasti viimased ja järjekorras juba XXXI Alatskivi suvemängud. Osales, üks võistkond rohkem kui kahel eelneval suvel kombeks, seekord viis võistkonda ning võistkonnad olid: Päiksi, Draakonid, Kroonipuu, Noortekeskus ja Kokora.
Võisteldi ja medaleid jagati kokku 12 alal, milledeks olid lühimaajooksud, kaugushüpe, kuulitõuge, teatejooks - kergejõustikus, maastikuratta teatesõit, rannaindiaca, discgolf, laskmine, viskekiirusvõistlus, tänavakorvpall, teateorienteerumine ja traktori rehvi kantimine võistlus.
31. Suvemängude üldvõitja 2017. aastal tõi üle mitme aasta rändkarika Kroonipuu võistkonnale, kes edestas teise koha saavutanud võistkonda 4 punktiga, vastavalt võitjatel kokku 162 punkti ja Draakonid võistkonnal teisena 158 punkti. Järgnevate kohtadel olid punktivahed juba suuremad ning kolmanda koha punktid teenis kokku võistkond Kokora 137 punktiga. Päiksi võisktonda saavutas 120 punktiga 4. koha ning 104 punktiga lõpetas 5. koha teeninud kõige noorem Noortekeskuse võistkond.
Esikohti korjas aladelt enim Kroonipuu võistkond, kes edestas teisi rannaindiacas,maastikurattasõidus, laskmises, viskekiirusvõistlusel ning tänavakorvpallis. Kolm esikohta saavutas Draakonite võistkond kergejõustikus, orienteerumises ja traktori rehvi kantimises. Kokora võistkond võttis väärtusliku alavõidu discgolfis.
2018. aasta tali- ja suvemängude saatus selgub loodetavasti juba uue suurenenud valla koosseisus käesoleval sügisel. Enne veel toimuvad Alatskivil laupäeval 19. augustil 44. Peipsi Suvemängud 2017.

TULEMUSED
PILDID  (fotod: Reet Kruup)

Eelmine
Maikuu viimasel päeval kogunesid lapsed Lossijärve kevadjooksule
Järgmine
Alatskivi käsipallurid alustasid rannakäsipalli Eesti meistrivõistlusi Põlva etapi 7. kohaga