Kolmandat talve järjest kuulub Alatskivi Talimängude rändkarikas Kroonipuu võistkonnale

Alatskivi Talimängudel osales käesoleval aastal viis vaprat võistkonda ning kokku jagati võistlejatele 40 komplekti medaleid ehk ühtekokku 120 medalit. Taaskord võitis Talimängud võistkond Kroonipuu, viies rändkarika ning -auhinna kaasa juba kolmandat aastat järjest!
Kroonipuu napsas seitse alavõitu ja sai Talimängudel punkte kokku 225. II koha võistkond Lasteaed saavutas kaks alavõitu ja sai kokku 194 punkti. Lasteaed võitis samas esmakordselt Talimängudel ajaloos kavas olnud sulgpalli paarismängu võistluse 30. aastastele ja vanematele naistele.III koha võistkond SK Juku sai ühe alavõidu ning 187 punkti kokku. Vaid ühe punkti vähem sai kokkuvõttes Noortekeskuse võistkond, samuti ühe alavõiduga, 186 punkti ja 5. koht kuulus võistkonnale Peatskivi, ka nemad napsasid ühe alavõidu, 182 punktiga. Suured tänud kõigile abilistele, eks Talimängude kordaminemisele kaasa aitasid ning erilised kiidusõnad viie võistkonna kokkupanijatele Helja Laumetsale, Kai Knudele, Neeme Lõhmusele/ Ingrid Sinilahele, Silvi Vaiknemetsale ja Maimu Arrole.

Kohtumiseni järgmistel mängudel!

TULEMUSED
PILDID (Fotod: Reet Kruup, Peeter Kiuru)

Eelmine
Lõpplahenduse leidis Alatskivi Noortekeskuse kabeturniir
Järgmine
Alatskivi kooli 4.-6. klassi korvpallipoisid osalesid  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel