Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonnad jäid Eesti 2015. aasta meistrivõistlustel medalitest napilt ilma

Alatskivi spordiklubi Juku indiaca naiskond ja segavõistkond osales Eesti meistrivõistluste finaalmängudel 18.-19. aprillil Tartu Ülikooli spordihoones. Laupäevane segavõistkonna poolfinaalmäng Tallinna IK vastu algas lootusrikkalt. Esimene geim võideti, kuid järgmises kolmes geimis jäädi vastele kindlalt alla ning kaotati oma poolfinaalmäng 1:3 ning seega tuli pühapäeval mängima minna 3.-4. koha peale ning vastaseks Rapla segavõistkond.
 vastased kahjuks edukamalt ja spordiklubi Juku võistkond kaotas geimi 13:15 ning kokkuvõttes kogu 3.-4. koha mängu geimidega 2:3 ja
kokkuvõttes Eesti meistrivõistlustelt 4. koht.
Alatskivi spordiklubi Juku naiskond alustas oma poolfinaalmängu Elion SK Tartu naiskonna vastu samuti entusiastlikult ning olid esimeses geimis enamjoalt juhtimas, kuid lõpus võistkonna hoog rauges ja geim kaotati. Järgmises kahes geimis enda mängu enam taastada ei suudetud ja mäng kaotati 0:3. Antud tulemus tähendas seda, et ka naiskonnal tuli pühapäeval mängima minna pronksmedalitele.
Pühapäevases 3.-4. koha mängus kohtuti Ülenurme spordiklubiga. Alatskivi naiskond kaotas küll esimese geimi, kuid suutis kohe järgmises geimis vastulöögi anda ning viigistati mängu seis 1:1. Paraku jäi kogu jõud teise geimi ning kaks järgmist geimi kaotati suhteliselt kindlalt ning mäng lõppes 1:3 kaotusega. Spordiklubi Juku naiskonnal tuli sarnaselt segavõistkonnale leppida Eesti 2015. aasta indiaca meistrivõistlutel 4. kohaga.
Alatskivi spordiklubi Juku segavõistkond mängis Eesti 2015. aasta indiaca meistrivõistlustel koosseisus:
Viljar Kook, Priit Allikivi, Roland Vahi, Ago Vahi, Raina Tappo, Helja Laumets, Neeme Lõhmus, Ingrid Sinilaht, Sirle Tollimägi ja Anžeelika Tappo.

Spordiklubi Juku naiskonda esindasid Eesti 2015. aasta indiaca meistrivõistlustel Raina Tappo, Anžeelika Tappo, Ingrid Sinilaht, Helja Laumets, Terje Pihlak, Sirle Tollimägi ja Merje Vaher.