Alatskivi kooli 1.-3. klassi poisid ja tüdrukud mängisid edukalt Tartumaa koolinoorte rahvastepalli meistrivõistlustel

Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused rahvastepallis 1.-3. klassile toimusid 27. veebruaril. Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool osales nii poiste kui ka tüdrukute arvestuses. Meistrivõistlustel osales kokku 11 poiste ja 7 tüdrukute võistkonda. Poistel õnnestus oma alagrupp võita ning võit saadi ka poolfinaalis, kuid finaalmängus jäädi alla Kõrveküla põhikooli võistkonnale ning kokkuvõttes saavutati II koht. Tüdrukud samuti võitsid oma alagrupi, kuid siis tuli kahes tasavägises mängus vastu võtta kaks kaotust järjest ning lõpptulemuseks tihedas konkurentsis, tubli III koht. Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel II koha saavutasid Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkooli poiste võistkonnas: Robin Kuusma, Thomas Pilt, Stanislav Remets, Ardi Lebedev, Danil Kersontsev, Anton Pašenkov, Hugo-Eduard Teras.
Tüdrukute võistkonnas III koha saavutasid: Geterli Samoilov, Cärolyn Kalda, Marta-Miina Noormägi, Elizaveta Pedova, Adelina Augjärv, Kertu Leben, Egle Katsan.

Eelmine
Mr. Pritt minikäsipallimängude Tartu etapilt Alatskivi koolile esikoht ja edasipääs finaalturniirile
Järgmine
Alatskivi korvpallipoisid osalesid rekord osalejatearvuga Sportland 3x3 korvpallisarja Tartu etapil